Справа Євромайдану. Потерпілі від "Беркуту" від ночі блокують судову залу

Протестувальники незадоволені затягуванням розгляду справи до 7 грудня.

Потерпілі у справі щодо чотирьох колишніх бійців спецпідрозділу "Беркут", яких звинувачують у розгоні Майдану 30 листопада 2013 року, продовжують блокувати залу засідань у Шевченківському райсуді Києва.

Так, протестувальники незадоволені затягуванням розгляду справи, а також заявляють, що перебуватимуть у залі доти, доки їхні вимоги не виконають. Про це повідомляє Радіо "Свобода".

Потерпілі у своїх вимогах зазначили, що ГПУ здійснила низку недопрацювань.

"До недопрацювань ГПУ слід також зарахувати такі факти: а) більшість медичних експертиз 2013 р., якщо й проводились, а здебільшого вони відсутні, не відображають реального тяжкого стану потерпілих; б) потерпілим та свідкам для впізнання надавалися нечіткі та застарілі фотокартки з особових справ співробітників "Беркуту", що ускладнювало впізнання", — йдеться в заяві.

Також вони повідомили, що ігнорувалися фотодокази з журналістських та особистих розслідувань.

Додамо, що на знак протесту 12 потерпілих відмовлялися залишати залу суду і 30 листопада. Відповідно, вони ночували у залі. Потерпілі напередодні вимагали звільнення з МВС осіб, які причетні до злочинів під час подій Євромайдану.

Нагадаємо, тоді ж, 30 листопада, засідання щодо екс-бійців "Беркуту" Андрія Дидюка, Миколи Тягнирядна, Євгена Антонова та Юрія Шевченка закрили, навіть не розпочинаючи, бо двоє підозрюваних беркутівців раптово захворіли. Суд переніс засідання  аж на 7 грудня. 

ВідеоУкраїна відзначає третю річницю розгону студентів на Майдані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: