Спроба №2: в Одесі комунальники нарешті демонтували найбільшого Леніна

Перша спроба комунальників знести пам'ятник зазнала невдачі

В Одесі вдруге комунальники у рамках закону про декомунізацію демонтували пам'ятник Леніну, заввишки 10 метрів. Про це пише "Укрінформ".

Видання зазначає, що раніше скульптура вождя стояла на Куликовому полі, втім у 2006 році її перенесли до парку на околиці міста. Проте наразі, вождя вирішили взагалі вивезти за межі міста.

"Десятиметрову скульптурну фігуру більшовицького вождя, що складається з семи масивних блоків, зняли з постамента з допомогою двох баштових кранів і готуємось вивезти за межі Одеси. Охочих перешкоджати процесу демонтажу не виявилось", - зазначив керівник бригади комунальників.

Нагадаємо, раніше, в Одесі не змогли знести цей пам'ятник Леніну. Проблема була в тому, що комунальники збиралися залишити його неушкодженим, аби згодом встановити в етнопарку, де зберігаються демонтовані вожді з усієї області. Але гранітні блоки, з яких складається останній в Одесі Ленін, з'єднані між собою особливо міцним клеєм. Тому комунальники спроби демонтувати скульптуру полишили до вирішення цієї технічної проблеми.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: