Стала відома кількість хворих на коронавірус хасидів в Умані

Стала відома кількість хворих на коронавірус хасидів в Умані

COVID-19 наразі виявлено у 10 паломників.

Від серпня до початку вересня приватна лабораторія в Умані, де обслуговуються хасиди, провела понад 460 ПЛР-досліджень. Станом на сьогодні, 15 вересня, новий коронавірус COVID-19 виявлено у десяти паломників.

Про це сьогодні, 15 вересня, повідомляє пресцентр Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.

З Ізраїлю до Умані прибули два лікарі, три молодших медичних спеціалісти й фармацевт, які підсилять команду медпрацівників, що дбають про здоров’я паломників. У своїй амбулаторії вони підготували сортувальне відділення, де виявлятимуть хворих із підвищеною температурою, окремо відділення для соматичних пацієнтів та хворих на COVID-19.

"Останніх швидка "Іхуд Ацала" транспортуватиме до інфекційного шпиталю, який розгорнули на базі одного із місцевих готелів.

Нагадаємо, кілька сотень хасидів, що спробували в'їхати до України через Білорусь, заблокували пункт пропуску "Нові Яриловичі". Юдеї з різних країн прямували до Умані відзначати свій Новий рік — Рош га-Шана. Святкування розпочинається цієї п'ятниці, 18 вересня, але український уряд ще у серпні обмежив в'їзд до країни іноземців через пандемію коронавірусу, тож перейти кордон хасидам не вдалося. Вони зайняли всю проїжджу частину перед пунктом пропуску. 

Відео Хасиди заблокували пункт пропуску "Нові Яриловичі", бо їх не пускають до України

Їх попереджали - вони не повірили. Кілька сотень хасидів, що спробували в'їхати до України через Білорусь, заблокували пункт пропуску "Нові Яриловичі". Юдеї з різних країн прямували до Умані відзначати свій Новий рік - Рош-га-Шану. Святкування розпочинається цієї п'ятниці, але український уряд ще у серпні обмежив в'їзд до країни іноземців через пандемію коронавірусу, тож перейти кордон хасидам не вдалося. Вони зайняли всю проїжджу частину перед пунктом пропуску. Повернутися вірян не вмовив навіть голова прикордонної служби. Надвечір їм принесли поїсти. Гостинці хасиди зустріли піснями і танцями, але залишати прикордонну зону поки не збираються.

Хасиди заблокували пункт пропуску "Нові Яриловичі", бо їх не пускають до України

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів