Степанов назвав дату, коли зростуть зарплати "забутих під час реформи" медиків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Йдеться про медиків вторинної ланки.

Лікарям, медсестрам і санітарам, яким не підвищили заробітну плату від 1 квітня, коли стартував другий етап медреформи, перерахують розмір оплати їхньої роботи від 1 вересня і вони отримають підвищену зарплату.

Про це сказав очільник МОЗу Максим Степанов під час прямого ефіру "Право на владу" 18 червня.

"Було ухвалене рішення, починаючи від 1 вересня, щоб це було системне рішення. Буде підвищена заробітна плата цього року всім лікарям, медичним сестрам, молодшому середньому персоналу. Ті, які працюють в лікарнях, спеціалізованих лікарнях, високоспеціалізованих лікарнях. Тобто всі ті, які повинні були почати отримувати вищу заробітну плату, починаючи вже від 1 квітня. Але, на жаль, під час плануванні реформи, так званої, про них просто забули", - сказав Максим Степанов.

Зі слів міністра, медики, яким заборгували обіцяні виплати у квітні-травні, вже отримали гроші.

"НСЗУ повільно заключала договори, але вони усі заключені і перераховуються кошти, зважаючи на пакети і тарифи, які були затверджено на уряді. Вони включають 300% зарплати для медпрацівників, які працюють з COVID-19 і всього переліку лікарських засобів, які потрібні для лікування коронавірусної хвороби", - додав Степанов.

Відео Від 1 вересня медпрацівникам збільшать зарплату – Степанов

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов у ток-шоу "Право на владу" розповів, коли медпрацівникам збільшать зарплату.  

Від 1 вересня медпрацівникам збільшать зарплату – Степанов

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський, що на підвищення заробітних плат для медпрацівників вторинної ланки, для яких не спрацювала медреформа, планують виділяти понад 2 млрд грн щомісяця. Це дасть змогу забезпечити підняття виплат лікарям другої ланки до 70% від їхньої тарифної ставки, медсестрам і санітарам – на 50% і 25% відповідно від мінімальної заробітної плати.  

Вибір редакції