Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Столичні підлітки-втікачі були за крок до загибелі на кордоні з Росією

Діти могли загрузнути в болоті далеко від людей, де їх би ніхто не шукав.

Зниклих столичних підлітків живими та здоровими знайшли у прикордонному з Росією селі Тур'я на Чернігівщині. Перетнути кордон Єгор з Юліаною не змогли, промокли під дощем і попросили допомоги у місцевих жителів, називаючи себе Максимом та Діаною, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Пильні селяни подивилися вечірній випуск ТСН і упізнали у своїх гостях героїв новин. Валентина Роговенко каже, що діти представилися повнолітніми. "Каже, їй 17, а мені 16. Ми гуляєм по Україні. Як ваші батьки на це дивляться? А ми питали дозволу. Закінчили коледж, здали екзамени. Я собі мовчу", - розповіла вона.

Жінка дітей нагодувала, дала теплий одяг та ковдру. Спати вони пішли в сусідню хату, нежилу. "Люди добрі, я б їх у хаті прийняла. Але я боюсь тепер, що коїться. Устану без голови, тоді що буду робить?", - каже Валентина.

Упізнали гостей разом із чоловіком під час перегляду випуску ТСН.

Відео Зниклих столичних підлітків знайшли у селі Тур'я на Чернігівщині

"Я дивлюсь, ну морда лиця похожа, як на того з телевізора. Єгор, написано, Огородніков. Чоловік мій кричить: дивись, там друзів твоїх показують. Я кажу: ого!", - розповіла жінка

Вона подзвонила сільському голові. Той викликав прикордонників та поліцейських.

"Діти були в будинку, вже спали. Ми зайшли зі співробітниками, розбудили їх. Запитали, хто такі. Вони сказали, що кияни, мандрують Україною. З'ясувалося, що це саме ті діти, які 13 числа пропали у столиці", - розповів представник поліції Денис Бобровник.

Злива, яка зупинила дітей у прикордонному селі Тур'я та змусила їх шукати прихистку, цілком можливо, що врятувала їм життя. Далі за селом — дорога закінчується. Щоб потрапити на територію Російської Федерації, потрібно подолати ліс і болота.

"Місцевість, чесно кажучи, непроста. Лісиста і дуже болотиста. Діти в сорочці народились, що їх знайшли вчасно, що вони дійшли тільки до Тур'ї, а не подалися дальше. Бо далі вони б не пройшли", - вважає прес-секретар Чернігівського прикрдонного загону Олександр Дудко.

Вночі за мандрівниками вже у Щорський відділок поліції приїхали батьки. "Ну, хоч чимось я пригодилася дітям. Може, вони вважають, що я неправильно вчинила. Але я вважаю, що правильно", - каже мешканка Тур'ї Валентина Роговенко.

Раніше повідомлялося, що у Києві зникли 13-річні хлопець і дівчинкаСлідчі з'ясували, що діти нібито відправилися автостопом до Москви - рятувати свою подругу, яка повідомила їм, що хоче укоротити собі віку. Дітей дійсно затримали на кордоні з Росією.

Кореспондент ТСН Алла Скорик

Залиште свій коментар

Вибір редакції