Супрун озвучила, скільки українців живуть із ВІЛ-інфекцією

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Щороку 1 грудня в усьому світі проходять заходи до Дня боротьби зі СНІДом.

В Україні вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ) інфіковані майже 244 тисяч громадян. При цьому знають про свій статус лише половина від кількості людей, які живуть з ВІЛ.

Про це у Facebook повідомила в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун.

Щороку 1 грудня в усьому світі проходять заходи до Дня боротьби зі СНІДом.

В Україні більшість нових випадків виявляються вперше на 3 та 4 клінічних стадіях ВІЛ-інфекції, коли стан здоров'я вже незадовільний.

"Ця ситуація може бути виправлена, якщо не заплющувати очі на проблему та вчасно проходити тестування", - заявила в.о. міністра.

"Зараз в Україні немає проблем з лікуванням - ми першими у Східній Європі переходимо на 100% забезпеченість ліками.

Щороку 1 грудня в усьому світі проходять заходи до Дня боротьби зі СНІДом. Сьогодні ми як ніколи близько, щоб подолати...

Опубліковано Уляна Супрун П'ятниця, 30 листопад 2018 р.

Тобто кожен ВІЛ-позитивний українець може отримувати лікування безоплатно. Зараз у подоланні хвороби найважливіше - виявити й привести на лікування всіх, хто живе з ВІЛ", - наголосила Супрун.

ВідеоКров ВІЛ-інфікованих принесли до меморіалу на згадку про померлих від СНІДу

Нагадаємо, що раніше лікарку, яка заразила дітей ВІЛ-інфекцією, засудили на 5 років, і позбавили права займатися медичною діяльністю на два роки. Справу закривали за відсутністю складу злочину, двічі відправляли на дорозслідування, а головну фігурантку виправдовували. На останнє засідання жінка не прийшла. До сьогодні вона працювала на посаді заступника голови маріупольської станції переливання крові.

Залиште свій коментар

Вибір редакції