У США проти Манафорта можуть висунути нові звинувачення

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Суддя призначила 5 березня попередньою датою визначення покарання в справі Манафорта.

У США спецпрокурор Роберт Мюллер розглядає можливість винесення нових звинувачень проти екс-глави передвиборчої кампанії Дональда Трампа Пола Манафорта.

Про це інформує MSN, - пише "Голос Америки".

Про можливість нових звинувачень прокурори повідомили федеральному судді.

Юрист Ендрю Вейсманн, заявив, що прокурори розглядають можливість проведення повторного судового слухання за тими звинуваченнями, за якими журі присяжних не винесло спільного рішення протягом попередніх слухань.

"Суддя Емі Джексон вказала урядові розкрити більше деталей про звинувачення у дачі неправдивих свідчень проти Манафорта", - йдеться у повідомленні.

Суддя призначила 5 березня ймовірною датою визначення покарання в справі Манафорта, яка розглядається в суді Вашингтона. 

"Навіть після того, як Манафорт погодився співпрацювати зі слідством, він продовжував брехати", - заявили прокурори команди Мюллера.

 7 грудня прокурори мають надати детальніші пояснення своїх звинувачень щодо дачі неправдивих свідчень.

Юристи Манафорта матимуть час до січня, щоб відповісти. Судові слухання з цього питання ймовірно відбудуться наприкінці січня. Манафорт заперечує звинувачення у дачі брехливих свідчень.

ВідеоМанафорт порушив угоду зі слідством у справі про втручання РФ в американські вибори

Екс-піарник Януковича та колишній голова перевиборчого штабу Трампа Пол Манафорт збрехав слідству і тепер може потрапити за ґрати надовго. Про те, що політтехнолог надав американським слідчим неправдиву інформацію, повідомив спецпрокурор Роберт Мюллер, який розслідує втручання Росії в американські вибори у 2016. 

Манафорт порушив угоду зі слідством у справі про втручання РФ в американські вибори

Нагадаємо, екс-радник Дональда Трампа Пол Манафорт визнав себе винним у двох звинуваченнях від спецпрокурора Роберта Мюллера, який розслідує справу втручання у вибори в США. Він визнав себе винним в одному з звинувачень щодо змови проти Сполучених Штатів, і ще в одному відношенні змови, щоб перешкодити правосуддю.

Крім того, він погодився співпрацювати з департаментом юстиції США у розслідуванні втручання Росії в американські вибори. Умовна операція дозволяє Манафорту уникнути другого судового засідання, запланованого на наступний тиждень у Вашингтоні. Манафорт був визнаний винним присяжними в суді Вірджинії в численних фінансових злочинах.

Манафорту у США висунуто 18 звинувачень. Головні - змова проти Сполучених Штатів, відмивання грошей, ухилення від сплати податків та брехливі свідчення. Манафорту може загрожувати до 80 років ув'язнення. Суд присяжних визнав його винним у восьми з 18 звинувачень.

Також у ЗМІ була інформація, що Манафорт просував інтереси Путіна в США. Зокрема, це робилося нібито через відомого російського олігарха Олега Дерипаску. В той же час останній спростовує ці звинувачення і майже нецензурно коментує зв'язок з Манафортом.

Мюллер заявив, що Пол Манафорт заробив 60 мільйонів доларів за роботу політичного консультанта в Україні (офіційно - 14 мільйонів доларів). Сторона звинувачення також стверджує, що Манафорт більше володів трьома десятками рахунків, на яких зберігав отримані в Україні гроші. Адвокат Манафорта Томас Зенле заявив, що американський політтехнолог отримував незареєстровані доходи, тому що це було умовою його українських бізнес-партнерів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції