Супрун пояснила, що зупинить поширення небезпечних інфекцій

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Щоб інфекції не поширювалися — рівень вакцинації у населення має бути 95%. 

Вакцини зупиняють поширення небезпечних інфекцій. Коли в суспільстві вакциновано 90% чи більше, утворений вакцинацією імунітет зупиняє розвиток хвороби, або полегшує її перебіг та запобігає поширенню інфекції. Зокрема, колективний імунітет захищає немовлят, невакцинованих людей чи осіб з ослабленою імунною системою.

Про це у Facebook пояснила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун. 

Вакцини зупиняють поширення небезпечних інфекцій

Вакцини зупиняють поширення небезпечних інфекцій. І на цьому відео можна наочно побачити як працює так званий колективний імунітет при різному рівні охоплення населення вакцинацією. Коли в суспільстві вакциновано 90% чи більше, утворений вакцинацією імунітет зупиняє розвиток хвороби, або полегшує її перебіг та запобігає поширенню інфекції. Зокрема колективний імунітет захищає немовлят, невакцинованих людей чи осіб з ослабленою імунною системою. Свідомо уникати вакцинації в сучасному світі — це йти всупереч науковому прогресу та здоровому глузду. Адже вакцини показали свою дієвість вже неодноразово. Півтора сторіччя імунізації від віспи остаточно викорінили цю хворобу ще в 1980 році. А у 2018 очікується повна перемога над поліомієлітом. Це все завдяки вакцинам. Більш того, вакцинація дозволяє скоротити вжиток антибіотиків і тим самим запобігає розвитку множинної стійкості до них у бактерій. Стійкість до антибіотиків — це нова і дуже небезпечна проблема охорони здоров‘я. Коли бактерія стійка до кількох антибіотиків, її дуже складно здолати (https://goo.gl/Edqyez). Якщо у вас ще сумніви чи запитання щодо щеплень, раджу почитати докладний текст про те, як працюють вакцини та про поширені міфи про вакцинацію в матеріалі Daria Ozerna для espreso.tv — https://goo.gl/XdJ1hr Пам‘ятайте, щоби інфекції не поширювалися, не було спалахів хвороб та українці були у безпеці — рівень вакцинації у населення має бути 95%! Для досягнення цього показника Міністерство охорони здоров'я України робить усе можливе, аби країна була забезпечена якісними та безпечними вакцинами, а отримати такий захист можна було безоплатно. Ще кілька важливих посилань: ➡Календар профілактичних щеплень — https://goo.gl/YTJs8x ➡Список вакцин, які закуповує держава та їхній залишок по регіонах — https://goo.gl/ZtYKzo ➡Про вакцини, які закуповує МОЗ України — https://goo.gl/Qqnheb В Україні наразі є всі необхідні вакцини, щоби вакцинувати кожного згідно з Календарем профілактичних щеплень. Не відкладайте вакцинацію, отримайте свій захист та збережіть своє здоров’я та людей поруч!

Опубліковано Уляна Супрун Неділя, 28 жовтня 2018 р.

За її словами, свідомо уникати вакцинації в сучасному світі — це йти всупереч науковому прогресу та здоровому ґлузду. Адже вакцини показали свою дієвість вже неодноразово. Півтора сторіччя імунізації від віспи остаточно викорінили цю хворобу ще в 1980 році. А у 2018 очікується повна перемога над поліомієлітом. Це все завдяки вакцинам.

Більш того, вакцинація дозволяє скоротити вжиток антибіотиків і тим самим запобігає розвитку множинної стійкості до них у бактерій. Стійкість до антибіотиків — це нова і дуже небезпечна проблема охорони здоров‘я. Коли бактерія стійка до кількох антибіотиків, її дуже складно здолати.

«Пам’ятайте, щоби інфекції не поширювалися, не було спалахів хвороб та українці були у безпеці — рівень вакцинації у населення має бути 95%! Для досягнення цього показника Міністерство охорони здоров'я України робить усе можливе, аби країна була забезпечена якісними та безпечними вакцинами, а отримати такий захист можна було безоплатно», - зауважила Супрун.

Посадовець додала, що в Україні наразі є всі необхідні вакцини, щоби вакцинувати кожного згідно з календарем профілактичних щеплень. 

Календар щеплень, щеплення
Міністерство охорони здоров’я України

«Не відкладайте вакцинацію, отримайте свій захист та збережіть своє здоров’я та людей поруч!», - резюмувала вона. 

ВідеоЧи можуть дітей не допустити до навчання без щеплень

Не допускати в школу та дитсадочки невакцинованих дітей. Про це йдеться в листі до голів облдерожадміністрацій, який підписали МОЗ та Міністерство освіти. В Україні нині неблагополучна епідемологічна ситуація - йдеться в документі. А з початком нового навчального року ризик інфекцій зростає. Тому усі діти мають обов'язково бути щепленими. Але чи не порушує це гарантованого Конституцією права на освіту? Сніданок розбирався.

Чи можуть дітей не допустити до навчання без щеплень

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що у приватних клініках можна буде безкоштовно вакцинувати дітей

Залиште свій коментар

Вибір редакції