Супрун розповіла, що її чоловіка побили "люди Амосової"

Дата публікації
Перегляди
3627
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Супрун розповіла, що її чоловіка побили "люди Амосової"

Фото: УНІАН

Також їй та чоловіку надходили погрози під час її роботи в МОЗі.

Колишня в. о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун розповіла, що під час роботи у міністерстві на неї з чоловіком напали невідомі на вулиці. Про це вона розповіла в інтерв'ю виданню "Українська правда".

За словами Супрун, це сталося після звільнення Катерини Амосової з посади ректора медуніверситету Богомольця.

"На засіданні Кабміну після того, як Катерину Амосову звільнили, я, три міністри і прем’єр отримали смс-ки з погрозами через те, що не повернули її на посаду. Мій чоловік отримував такі смс–ки. На нас напала тусовка людей, мого чоловіка фізично побили... Коли ми пішли до СБУ і про це розповіли, нам сказали, що це люди чоловіка Амосової і в СБУ вже знають, як вони працюють. Що банді молодих людей доплачують за те, що вони так ходять і на когось "випадково" нападають", - розповіла ексміністерка.

Вона розповіла, що таке трапилось з нею та чоловіком двічі. Їм хотіли дати охорону, але пара відмовилась: "Це обмежує нас, тому ми казали: "Ні". Це є їхня (корупціонерів, – ред.) мета – залякати. Марко знає, що замість того, щоб це мене залякало, я більш вперто це робила. Бо це неправильно, як вони поводяться з людьми".

Ексочільниця міністерства уточнила, що звільнити ректорів Одеського медуніверситету і Національного медичного університету мені Олександра Богомольця також "було важко".

Нагадаємо, публічні суперечки між МОЗ і Амосовою почалися ще у лютому. Тоді через зрив ліцензійного іспиту МОЗ тимчасово відсторонило від виконання обов'язків ректора НМУ ім. Богомольця Катерину Амосову, а також створило комісію, яка має вивчити ситуацію, що склалася. Амосова називала відсторонення незаконним, а згодом суд поновив її на посаді.

МОЗ подало апеляцію через поновлення на посаді ректора Богомольця – Амосову повторно відсторонили. 30 березня комісія МОЗу визнала роботу ректора НМУ 2017 року незадовільною і рекомендувала розірвати контракт з Катериною Амосовою. Згодом її звільнили з посади ректора за невиконання умов контракту.

1 жовтня 2018 року через невиконання Катериною Амосовою законних вимог Державної аудиторської служби МОЗ України вдруге розірвало із нею контракт. Це сталося після того, як міністерство поновило екс-керівницю закладу на посаді ректора НМУ на виконання рішення суду від 20 вересня.

 14 січня колишня очільниця Національного медичного університету ім. Богомольця Катерина Амосова та її прихильники  штурмували навчальний заклад, щоб повернути Амосовій посаду.

Між радником Зеленського та Уляною Супрун сталася расова суперечка

Між радником Зеленського та Уляною Супрун сталася расова суперечка

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3627
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація