Світовий банк допоможе НАЗК удосконалити систему е-декларування

Місія Банку наразі перебуває в Україні.

Світовий банк допоможе Національному агентству з питань запобігання корупції удосконалити систему електронного декларування. Окрім того надасть підтримку для побудови ефективної системи запобігання конфлікту інтересів і роботи з викривачами.

Про це НАЗК домовилося з експертами Банку - керівником робочої групи Девідом Бернштейном та спеціалістом фінансового сектору Лорою Поп, які зараз перебувають з місією в Україні.

Експерти Світового банку також провели оцінку технічного прогресу в інтеграції державних баз даних і електронної системи декларування майна для забезпечення автоматизованих перевірок.

Під час зустрічі йшла мова про усунення технічних проблем та вдосконалення роботи Єдиного державного реєстру декларацій в частині верифікації отриманих декларацій та розробки методології аналізу ризиків.

На думку Лори Поп, ці процеси мають відбуватися паралельно із запровадженням автоматизованої перевірки поданих е-декларацій.

Прем’єр-міністр закликав перевірити е-декларації, і покарати тих, хто збагачувався на держслужбі

Президент заявив про намір розширення списку чиновників, зобов'язаних заповнити е-декларацію. За словами президента, декларування - це перший вагомий крок у боротьбі з корупцією. Також Петро Порошенко додав, що боротися треба не з багатими, а зі злочинцями, які довгі роки були на держслужбі, а мають вілли, машини та літаки. Президент вимагатиме, щоби чиновники після заповнених декларацій прозвітували - де вони взяли все це добро.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: