Священики навчають парафіян не грішити на дорозі

Священики навчають парафіян не грішити на дорозі

ДАІ попросило церкву про допомогу / Фото: ІМК

Багато водіїв втікають з місця аварії, тож ДАІ звернулося по допомогу до церкви.

Головний даїшник Львівської області офіційно звернувся до церков різних конфесій і попросив священиків на проповідях закликати людей не втікати з місць ДТП і не залишати постраждалих без допомоги.

"До церкви дослухаються. Тому ми просимо отців закликати парафіян дотримуватися правил дорожнього руху. Адже порушення цих правил є свого роду гріхом. Через такий гріх у мирний час гинуть люди на дорогах", - наголосив Карпінець.

За кількістю жертв внаслідок ДТП Україна посідає п'яте місце у Європі, а Львівщина – п'яте місце у нашій державі. Смертність через ДТП перевищує смертність від онкологічних, серцево-судинних та інфекційних захворювань.

Найбільше з місця аварії водії втікають саме у Львівській області. Цього року таких порушників довелося шукати після 168 ДТП. 158 з них вже знайшли. Тоді як у інших областях так званих "розшукових" ДТП трапляється 18-20 на рік, розповів начальник управління ДАІ у Львівській області підполковник Андрій Карпінець.

Священослужителі зізналися, що до них приходили люди та розповідали, що скоювали наїзди на людей і утікали з місця аварії.

"Приблизно рік тому до мене на сповідь прийшов чоловік. Він розповів, що збив дитину і втік. Просив дати покуту за цей гріх. Я його попросив піти у міліцію і розповісти про цей вчинок. Він відмовився. Каже, боїться. Ясно, що я розгрішення у такому випадку дати йому не зміг", - розповів Владика Августин із УПЦ у Львові.

27 листопада у всіх церквах області пройдуть Служби Божі за душі загиблих на дорогах та за працівників ДАІ.

Читайте також:

До Одеси привезли кров Папи Римського

ЗМІ: ДАІ вдвічі збільшила "чорний план хабарів"

Депутати з "крутими" номерами скаржаться, що їх зупиняє ДАІ

Київські священики будуть приймати сповідь по телефону

У ДАІ рекомендують українцям світитись вночі

https://tsn.ua/ukrayina/kiyivski-svyascheniki-budut-priymati-spovid-po-telefonu.html

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аварії
Наступна публікація