Термін дії водійських прав не обмежать 10 роками

Партія регіонів запевнила, що парламент не підтримає ініціативу про обмеження терміну дії посвідчення водія.

Олександр Єфремов
Архів
Олександр Єфремов
Парламент не буде розглядати проект урядової постанови, в якій пропонується обмежити термін дії посвідчення водія до 10 років. Про це заявив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

"Ми знаємо, що законодавчу ініціативу має Кабінет міністрів. І якщо Кабінет міністрів доручає якомусь відомству розробити якийсь законопроект, то напевно, це відомство повинне робити відповідні коментарі. Якщо таких доручень немає, то ініціативою окремі структурні підрозділи Кабінету міністрів просто не володіють", - сказав Єфремов.

За його словами, робити випереджальні заяви, не маючи відповідного доручення Кабінету міністрів, і давати якісь коментарі "просто не варто".

"Я думаю, всі погодяться з тим, що минулого тижня в нас були коментарі з так званої ініціативи щодо заміни водійських посвідчень. У нас у нашій державі мільйони водіїв і коли виходять фахівці й говорять про те, що ми пропонуємо, щоб через десять років всі перескладали на права, то таку ініціативу навряд чи підтримає парламент ", - сказав Єфремов.

"Ми повинні сказати людям, що такої ініціативи немає де-факто і навряд чи вона колись з'явиться у парламенті", - наголосив він. Водночас, Єфремов зазначив, що, незважаючи на це, представники відповідних відомств вже роздають коментарі на дану тему і "тим самим розбурхують ситуацію за приводами, яких реально не існує".

Нагадаємо, минулого тижня Державтоінспекція опублікувала проект постанови Кабміну, в якому уряд пропонує обмежити термін дії посвідчення водія до 10 років.

Читайте також:

Водіїв позбавили зобов'язання під час техогляду надавати медичну довідку

ДАІ відбиратиме права, доки водії не оплатять штрафу

ДАІ знову дозволили зупиняти водіїв без причини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: