Тіло загиблого в колонії в'язня шокувало матір понівеченим обличчям

Дата публікації
Перегляди
2797
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тіло загиблого в колонії в'язня шокувало матір понівеченим обличчям

Мати не вірить, що її син помер від панкреатиту

А в колонії заявили, що згідно з експертизою, в'язень Бучанівської колонії помер від панкреатиту.

Тіло загиблого в'язня Бучанівської колонії Тараса Войцеховського через 5 днів після смерті нарешті віддали матері для поховання, йдеться в сюжеті ТСН.

Весь цей час, кажуть у колонії, проводилася судово-медична експертиза. І згідно з її висновком, 26-річний хлопець помер від геморагічного панкреатиту. Це хвороба, яку діагностують у тих, хто зловживає алкоголем.

Втім, те, яким повернули рідним тіло покійного, приголомшило. Побачене і без експертизи змушує запідозрити, що написане на папері, м'яко кажучи неправда.

"Вони сказали, що у нього відмовила підшлункова залоза. Ніколи у нього не було такої хвороби, він був здоровий, нормальний", - каже мати Тараса Світлана Войцеховська.

Висновок медиків повністю підтверджує офіційну версію прокуратури. Мовляв, хлопець помер в ізоляторі, куди його перевели напередодні за те, що він був п'яний.

Однак побачене знімальною групою ТСН навряд можна назвати хворобою. У хлопця понівечене обличчя. Мати ледве впізнала сина.

"Борода, все ось тут в друзки, видно били з ноги або з руки... Говорили, що кийками дубасили", - з розпачем розповідає жінка.

Правозахисник запевняє, що наявні сліди насильницької смерті, тож сім'я вимагатиме справедливості.

"Якщо буде рішення про відмову у порушенні кримінальної справи, звичайно ми будемо його оскаржувати", - каже правозахисник Андрій Діденко.

Однак прокуратура надавати резолюцію не квапиться. Кажуть, досі триває дослідча перевірка і треба чекати її завершення.

Тіло Тараса Войцеховського нарешті віддали матері для поховання

Тіло Тараса Войцеховського нарешті віддали матері для поховання

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2797
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація