Титушко не вважає себе гопником і "з дитинства їх ненавидить"

Дата публікації
Перегляди
3638
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Титушко не вважає себе гопником і "з дитинства їх ненавидить"

Титушко ненавидить гопників / Фото: Facebook

Звинувачений у побитті журналістів не розуміє, чому його називають гопником, бо сам себе він вважає патріотом.

Вадим Титушко, якого звинувачують у побитті журналістки Ольги Сніцарчук, переконує, що він не гопник. Він стверджує, що з "дитинства ненавидить їх", а себе вважає патріотом України, йдеться в інтерв'ю Вести.

"Ми не гопники, як нас зараз називають. Я не можу зрозуміти таке мислення і логіку: якщо людина у спортивному костюмі і коротко стрижена, вона що, обов'язково гопник? Давайте тоді усіх, хто так одягається і стрижеться, називатимемо гопниками!", - обурюється Титушко.

Титушко не лише не вважає себе гопником, але й називає себе патріотом України.

"Я чемпіон Європи зі змішаних єдиноборств у своїй віковій та ваговій категорії. Також я чемпіон міжнародного турніру, дворазовий чемпіон України, багаторазовий чемпіон Київської області та Києва зі змішаних єдиноборств і рукопашного бою... Знаєте, зараз мене поливають брудом, багато хто навіть називає фашистом. І це в тій країні, якій приносив медалі, прапор якої піднімав над головою після перемоги на змаганнях! Я свій патріотизм бачу по-своєму. Для мене патріотизм - це тренуватися і приносити Україні медалі", - заявив Титушко.

Нагадаємо, 18 травня група спортивних молодиків влаштувала бійку з націоналістами та побила журналістів.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3638
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація