Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Обшуки в 1+1: ТСН оприлюднила фрагмент ухвали суду

Обшуки відбуваються в офісі програми "Секретні матеріали".

У редакції програми "Секретні матеріали" Служба безпеки України проводить обшук. ТСН оприлюднила фрагмент ухвали суду.

Слідчі СБУ обшукують робочі місця. Зокрема, вилучають комп'ютерну техніку. Співробітники 1+1 повідомляють, що до них завітали близько шостої і запросили понятих, яким сказали, що їхня допомога знадобиться хвилин на 15, але вони досі залишаються в офісі. Причини обшуків невідомі. Журналісти припускають, що це пов'язано з їхньою діяльністю, адже працюють у департаменті журналістських розслідувань, отже? розслідують і викривають незаконні дії чиновників.

Група 1+1 оприлюднила офіційну заяву з цього приводу. Зазначається, що за весь час існування незалежної України це перший обшук, який проводиться в 1+1 медіа. Такі "візити" до редакції програми "Гроші" є повним порушенням журналістської недоторканності та тиском на незалежні ЗМІ.

Речниця служби безпеки Олена Гітлянська вже повідомила, що обшуки в офісі 1+1 санкціоновані, відбуваються у відповідності з судовим рішенням і жодного втручання в роботу телеканала не відбувається.

Заява_скрін

"Це, насправді перший обшук, який відбувається в групі компаній 1+1 фактично за всю історію. Обшук відбувається в офісі програми "Гроші" і "Українські сенсації". Це програми журналістських розслідувань, як відомо. І таким чином ми можемо припустити, що насправді журналісти стали заручниками просто тих розслідувань, які вони проводять з метою інформування суспільства про важливі речі. Ми вивчаємо ситуацію. Працюють адвокати", - каже директорка юридичного департаменту1+1 Media Тетяна Смирнова.

Водночас юристи 1+1 відзначають грубі порушення закону під час обшуків, зокрема, застосування сили, перешкоджання роботи журналістів під час підготовки програми до ефіру, а також дії за межами ухвали. Зокрема, обшук проводив слідчий який не був зазначений в ухвалі.

Відео СБУ проводить обшук у редакції програми "Секретні матеріали" на 1+1 медіа

Обшуки на 1+1 медіа. У редакції програм "Гроші", "Українські сенсації" та "Секретні матеріали" Служба Безпеки України проводить обшук. Слідчі обшукують робочі місця та вилучають комп'ютерну техніку. Причини обшуків невідомі. Читайте також: У компанії заявили про порушення журналістської недоторканності та тиск. 

СБУ проводить обшук у редакції програми "Секретні матеріали" на 1+1 медіа

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції