Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У бердянському зоопарку з’явилася пара кенгуру

Цим кумедним сумчастим лише по 10 місяців.

Пара австралійських кенгуру з’явилась у бердянському сафарі-парку.  Сумчасті  переїхали на Запоріжжя з Чехії  - їх чекали аж п’ять років.  Перші кілька днів кенгуренята адаптувались після тривалої подорожі інарешті вийшли у вольєр, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Малюки перенесли 40-годинну подорож з Європи до курортного Бердянська. Кілька днів кенгуренята звикали до нових умов та запахів.

Цим кумедним сумчастим лише по 10 місяців. Обидва – хлопчики.  Важать по 20 кілограмів, але швидко набиратимуть вагу, кажуть доглядачІі. Кілька видів сіна, яблука та овочі – вибагливі кенгуренята вивчають свій щоденний раціон.

Наразі малюки дуже обережні, — якщо відчувають  небезпеку – починають нервувати та шипіти. Утім, вже за пару тижнів мають звикнути до нової домівки. Тоді вони стануть ручними – переконані в Ссафарі-парку. Але попри це, заходи безпеки обіцяють посилити.

Дорослий кенгуру може подолати висоту до 2 метрів. Тож паркан доведеться нарощувати.

Фотогалерея На коліна перед кенгуру. Віце-президент США розбудив тварину в сіднейському зоопарку (8 фото)

Вже незабаром малюків переселять до великого вольєру, де вони житимуть разом з валабі – карликовими кенгуру. А наступного року до хлопчиків мають приєднатись ще три дівчинки, від яких чекатимуть потомства.

ВідеоУ Бердянському сафарі-парку з'явилась пара австралійських кенгуру

Сумчасті переїхали на Запоріжжя з Чехії, їх чекали аж п'ять років. Перші кілька днів кенгуренята адаптувались після тривалої подорожі, і от сьогодні нарешті вийшли у вольєр. Наразі малюки дуже обережні, якщо відчувають небезпеку, починають нервувати та шипіти. Утім, вже за пару тижнів мають звикнути до нової домівки.

У Бердянському сафарі-парку з'явилась пара австралійських кенгуру

Раніше кенгуру розвеселив відвідувачів пляжу Ангурі у штаті Новий Південний Уельс в Австралії, а з ними і сотні тисяч користувачів Мережі. Якось вранці тварина вирішила прогулятися пляжем, стрибаючи по хвилям океану. Відео з кенгуру за менш, ніж добу, набрало більше 1,6 млн переглядів та 30 тисяч "шейрів".

Коресподент ТСН Яків Носков.

Залиште свій коментар

Вибір редакції