У Чернівцях судитимуть батька, який дав ляпаса сину

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Чернівцях судитимуть батька, який дав ляпаса сину

pixabay.com

У поліції кажуть, чоловік вдарив сина, чим завдав йому болю, але не спричинив тілесних ушкоджень. Утім за це він постане перед судом.

У Чернівцях судитимуть 37-річного батька, який вдарив рукою по обличчі свого неповнолітнього сина. Про інцидент у кінці квітня в поліцію заявила знайома чоловіка.

Як розповіли сьогодні, 24 травня, в поліції Чернівецької області, правоохоронці довели причетність чоловіка до вчинення протиправних дій, тож тепер батько постане перед судом.

"Під час досудового розслідування правоохоронці з’ясували, що того дня між 37-річним чернівчанином та неповнолітнім виникла суперечка. Внаслідок конфлікту чоловік рукою вдарив хлопця по обличчю, чим завдав фізичного болю та не спричинив тілесних ушкоджень", - повідомили в поліції.

Правоохоронці скерували обвинувальний акт до суду щодо чернівчанина, йому інкримінують вчинення кримінального проступку, передбаченого частиною 1 статті 126 (Побої і мордування) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, у Тернопільській області судили маму, яка не підключила сину Інтернет. Через це підліток пропускав дистанційне навчання в школі.

Наступна публікація