Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У День прапора на держсимвол України кидали копійки та презервативи

Якщо в одних регіонах люди щиро віддавали шану символу своєї держави, в інших у кращому разі спостерігалася байдужість.

18-те за ліком святкування Дня Державного Прапора України відзначилося різноманітними виявами патріотичності, а також її цілковитою відсутністю. На вшануванні стяга мав місце як офіціоз, так і нестандартні громадські ініціативи та навіть малодоречне глузування, йдеться в сюжеті ТСН.

Урочисте підняття прапору відбулося поблизу всіх держустанов. Найперше церемонію відбули працівники центрального управління МНС. Згодом жовто-блакитний стяг замайорів над будівлею Адміністрації Президента. Його підняли під урочисті залпи із гвинтівок та солдатський спів.

У Луганську піднімати прапор доручили курсантам-правоохоронцям. А кожному глядачеві видали жовто-блакитну стрічку і значок із написом "Я люблю тебе, Україно".

У центрі Тернополя заразом із новим стягом освятили ще й пам'ятник Незалежності. Вони склали єдину композицію. Гроші на монумент, а саме 600 тисяч гривень, зібрали самі тернополяни.

В Івано-Франківську молодь влаштувала акцію для містян. Активісти вітали перехожих зі святом, розказували історію прапора та пов'язувала на руки жовто-блакитні стрічки. Державний символ на центральній площі Івано-Франківська увіковічили й міські графітники. Жодна стіна при цьому не "постраждала", бо малювали на будівельній плівці.

Житомиряни брали масштабом. На пішохідному мості через річку Тетерів розтягнули 25-ти метровий стяг. Саме тут 1989 року містяни вперше розгорнули прапор національних кольорів. За спогадами учасників, тоді це було диво і справжнє відкриття.

У столиці ж молодь улаштувала флеш-моб. Убрані в блакитні та жовті футболки з таких самих кольорів кульками хлопці та дівчата розгорнули величезний стяг і понесли його до Адміністрації Президента.

Біля споруди молодь випустила в небо кілька сотень кульок. Після чого почала пускати символічну хвилю прапором. Але за кілька секунд ті ж, хто прапор ніс, почали кидати на нього копійки. Трохи згодом туди ж полетіли й цигарки, недопалки, запальнички та навіть презервативи.

Лише після зауваження організаторів мотлох з полотнища скинули. А частина прапороносців зізналася, сюди прийшла не через любов до стягу. "Тут дівчата вродливі!", "Багато молодих людей, з якими можна познайомитися", - пояснювали російською мовою учасники київської акції.

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції