Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Держдумі РФ стверджують, що Google "визнав" Крим російським

Там нібито отримали офіційне підтвердження від представника компанії.

У Держдумі із посиланням на представника Google заявили, що Крим показується як регіон РФ під час заходу на інтернет-мапу сервісу з Росії.

Про це повідомляє ТАСС.

До цього голова Держдуми В'ячеслав Володін доручив профільним комітетам палати запросити представника Google після того, як один з депутатів повідомив про український Крим на мапах сервісу.

"Наше оперативне розслідування не підтвердило цю інформацію, - сказав на засіданні голова думського комітету з інформаційної політики, інформаційних технологій і зв'язку Леонід Левін. - На сьогоднішній день під час заходу з території Росії Крим показується як російська територія".

"Крім того, з нами зв'язався офіційний представник компанії Google, який також офіційно підтвердив, що на території РФ Крим показується на мапах компанії як російська територія. А за кордоном він показується як спірна територія", - стверджує російський чиновник.

Нагадаємо, окупанти Криму хочуть ввести відповідальність за відсутність на мапах півострова у складі РФ. Окрім цього кримські "сенатори" готують закон про покарання за використання мап із українським Кримом.

ВідеоРосійські окупанти добудували 60-кілометровий паркан на кордоні між Україною і Кримом

Незаконне загородження встановили в районі Перекопського перешийка. У російському ФСБ кажуть - звели його, аби захищатися від українських диверсійних груп. А ще - аби боротися з контрабандою зброї, тютюну та алкоголю. І завадити українцям перетинати кордон у побутових цілях.

Російські окупанти добудували 60-кілометровий паркан на кордоні між Україною і Кримом

Залиште свій коментар

Вибір редакції