Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Дніпрі пенсіонер каменюкою понівечив кілька десятків машин

Літнього чоловіка ловили півроку.

У Дніпрі впіймали пенсіонера з каменюкою, що півроку тероризував автовласників одного з районів, йдеться у ТСН.16:45.

Протягом цього часу він побив камінням щонайменше 40 авто. На справу виходив лише вночі й постійно змінював маршрути.

Щоб спіймати хулігана, копи кілька тижнів виходили на посилене чергування. Все було марно, аж доки чоловік із каменюкою не потрапив на відео камер спостереження.

Виявилося, 61-річний чоловік стоїть на психіатричному обліку. Нині його доправили до лікарні. Покарання за побиті машини він уникне. Власники пошкоджених авто теж залишаться без відшкодувань, якщо автомобілі не застраховані.

"Досить адекватно відповідав на всі запитання, однак пояснити, чому саме він пошкоджував автомобілі, він не може. У зв'язку з тим, що вказана особа попередньо не осудна, то до кримінальної відповідальності ми його притягнути не зможемо", - повідомила речник ГУ Нацполіції у Дніпропетровській області Ганна Старчевська.

ВідеоУ Дніпрі впіймали пенсіонера, який розбив камінням щонайменше 40 припаркованих авто

Пенсіонер півроку тероризував автовласників усього району. За цей час він побив камінням щонайменше 40 авто. На справу виходив лише вночі й постійно змінював маршрути. Щоби спіймати хулігана, копи кілька тижнів виходили на посилене чергування. І все було марно, аж доки чоловік із каменюкою не потрапив на відео камер спостереження. 

У Дніпрі впіймали пенсіонера, який розбив камінням щонайменше 40 припаркованих авто

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції