У МЗС України вважають, що Росія має бути виключена з Радбезу ООН

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Це стало реакцією на звинувачення російських шпигунів у кібератаці на ОЗХЗ.

Заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль заявила, що після оприлюднених у Нідерландах доказів щодо причетності ГРУ до спроб "хакнути" Організацію із заборони хімічної зброї та слідчу групу щодо авіакатастрофи MH17 на Донбасі Росії не місце у Раді безпеки ООН.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

"На злодієві й шапка горить – краще порівняння до оприлюднених сьогодні фактів. Така відверта злочинність намірів РФ – зламувати комп’ютерні системи ОЗХЗ, Спільної робочої групи – для того, щоб унеможливити розслідування злочинів, вчинених Росією – це відверта дикість і нецивілізованість. Оприлюднена сьогодні інформація має остаточно відкрити очі всім, що Росії не місце в Радбезі ООН", - заявила вона.

Відмінність між тими, хто прагне справедливості, і злодіями – очевидна. Цивілізовані країни дотримуються процедур,...

Опубліковано Lana Zerkal Четвер, 4 жовтня 2018 р.

Нагадаємо, у Гаазі 4 жовтня відбулась спільна прес-конференція представників Великої Британії та Нідерландів щодо розкритої спецоперації співробітників ГРУ проти Організації із заборони хімічної зброї. На брифінгу представники Британії та Нідерландів також розповіли про діяльність російських шпигунів і в багатьох інших країнах.

Це вже другий міжнародний скандал за останній рік із діяльністю офіцерів ГРУ Росії в інших країнах. Перший стосувався отруєння Сергія Скрипаля та його дочки у Солсбері, до якого причетні офіцери Руслан Боширов та Олександр Петров. Самі вони зазначили, що приїхали до Солсбері з туристичною метою і є простими підприємцями, однак журналісти встановили їхню причетність до російських спецслужб, а також встановили справжнє ім’я одного з них

Залиште свій коментар

Вибір редакції