У Дніпрі від коронавірусу помер відомий дитячий реаніматолог

У Дніпрі від коронавірусу помер відомий дитячий реаніматолог

Чоловік багато років очолював відділення інтенсивної терапії для новонароджених.

У Дніпрі від наслідків коронавірусу пішов з життя завідувач відділення інтенсивної терапії для новонароджених Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені Мечникова Борис Павленко.  Лікарю-реаніматологу було 58 років.

Про це повідомляють колеги лікаря у соцмережах.

"Він рятував людей від коронавірусу, і смертельний вірус не пробачив йому. Вчора зупинилося серце лікаря. Від нас пішов друг і колега. Завідувач реанімації новонароджених Борис Павленко.
Він був з тих, кого любили всі. Надійний, спокійний, небагатослівний. Впевнений в кожній своїй дії. Багато років на ньому була найвища відповідальність - за життя новонароджених малюків.
Той випадок, коли "непоправна втрата" - не пафосні слова, а щире вираження наших почуттів.
Повірити неможливо. Світла пам'ять", - написав головний лікар лікарні імені Мечникова Сергій Риженко.

"Пішов на небо один з кращих дитячих реаніматологів, - зазначила вона. Більше сказати нічого ... Ходжу по вулиці і ридаю ... Борю, як же так?", - написала в соцмережі генеральний директор обласної реабілітаційної лікарні Інеса Шевченко.

"Навіть в страшному сні не думала, що сьогодні загублю ще одного Друга... Клятий ковід. Він привив мені любов до мисливських собак, до кулінарії, до поїздок і ще багато до чого...Він був душою будь-якої компанії. Він був гарним анестезіологом... Страшне слово був,.." - повідомила  волонтерка Світлана Свердліченко. 

"Свого часу акушерська служба глибоко реформувалася. У тому числі перейшли на європейські стандарти в оцінці недоношених дітей. Тепер потрібно було виходжувати глибоко недоношених дітей з вагою 0,5 кг і основними ознаками життя: диханням і серцебиттям. В обласній лікарні ім Мечникова терміново створили дитячу реанімацію і очолив її Борис Анатолійович. І вже за рік роботи у нього показники виявилися кращими за європейські. А який був бард! Багаття, гітара, пісні ... Його спортивні мисливські собаки були кращими в Україні!", - згадує знайомий реаніматолога Володимир Олексійович.

Померлому лікарю було 58 років. Борис Павленко впродовж багатьох років завідував відділенням інтенсивної терапії для новонароджених. За словами колег, він врятував безліч дітей.

Нагадаємо, що у Дніпрі від коронавірусу помер головний лікар дитячої лікарні №6.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація