У Гонконгу пустять з молотка теплохід з українцями на борту

Дата публікації
Перегляди
1092
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Гонконгу пустять з молотка теплохід з українцями на борту

В порту Гонконга продадуть заарештоване судно з українськими моряками

Моряки затриманого в Гонконгу судна "Сахалін" бояться залишати його, щоб не втратити зарплатню.

Суд у Гонконгу за борги виставив на продаж затриманий болгарський теплохід "Сахалін", де більше двох місяців бідували російські та українські моряки.

Про це повідомив заступник голови Російської профспілки моряків (РПСМ) Микола Суханов.

3 квітня група російських моряків звернулася за допомогою в РПСМ. Вони повідомили, що теплохід "Сахалін" під прапором Белізу був арештований в порту Гонконгу за борги 22 січня. Більше двох місяців 16 членів екіпажу судна не отримували необхідної кількості палива, питної води та їжі. Крім того, моряки розповіли про затримку зарплати за кілька місяців. Після звернення до профспілки уряд Гонконгу почало надавати екіпажу продукти і паливо.

"Суд Гонконгу вже прийняв рішення про продаж судна, оскільки болгарський судновласник не виходить на зв'язок, не відповідаючи ні на листи, ні на дзвінки. Теплохід "Сахалін" як лот буде виставлено на аукціон на початку травня, до цього у компанії ще є час розрахуватися за боргами і повернути судно", - сказав Суханов.

За його словами, борг судновласника становить 5,5 млн доларів США. У цю суму крім рахунків за бункерування судна входять борги по зарплаті і забезпечення екіпажу.

"Морякам було запропоновано повернутися на батьківщину до продажу судна, залишивши на борту шість членів екіпажу, але поки вони сумніваються. Після торгів борг по зарплаті має бути перерахований на рахунок моряків через 51 день, але якщо вони залишаться на судні, то зможуть отримати гроші відразу", - пояснив Суханов.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1092
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація