У Харкові накрили "інтернет-магазин" з продажу наркотиків

Під час обшуків вилучили наркотиків на 300 тисяч гривень.

Правоохоронці Харківської області припинили діяльність "інтернет-магазину" з продажу наркотичних засобів.

Про це повідомляє департамент протидії наркозлочинності Національної поліції.

Зокрема, затримали організатора наркобізнесу та безпосереднього постачальника наркотиків, також вилучили партію розфасованих наркотиків.

Згідно із схемою, зловмисник спілкувався з потенційними клієнтами щодо оплати за наркотики та їх отримання за допомогою популярного месенджера. Збут відбувався шляхом "закладок".

Під час обшуку правоохоронці вилучили розфасовані 2,5 кг канабісу, рекламну продукцію, комп’ютерну техніку, мобільні телефони. Елітні сорти марихуани вирощувалися у спеціально обладнаній теплиці, під час обшуку вилучено 1 кг канабісу та 100 контейнерів з кущами сортових конопель.  

За цінами "чорного ринку" вартість вилученої партії наркотиків складає близько 300 тис. грн.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України. 

Нагадаємо, на Запоріжжі вилучили 25 кілограмів наркотиків вартістю у декілька мільйонів гривень. За даними правоохоронців, у двох місцевих мешканців (1984 та 1980 р.н.) було вилучено по 11 кг наркотичної речовини у вигляді шишок частково у подрібненому стані (марихуана) та по дев'ять кущів нарковмісних рослин відбірної коноплі з ознаками культивації та поливу.

Ще в одного запоріжця 1980 року народження вилучили висушені та напіввисушені кущі рослин коноплі загальною вагою близько 2 кг,  які він збирався переробити на марихуану, а в іншого (1982 р.н.) – марихуану та насіння коноплі загальною вагою 1 кг.
 

Повʼязані теми:

Наступна публікація