У Херсоні люди потруїлися шашликом з місцевого супермаркету

Всі поласували їжею з кулінарії магазину

Масове отруєння у Херсоні. У лікарні опинилося 16 людей, зокрема діти. Всіх їх об'єднує шашлик у лаваші, куплений у кулінарії місцевого супермаркету. Власники закладу спершу групу перевіряльників до себе не пустили. Аналізи вдалося взяти тільки після судового припису, у супроводі поліції, йдеться в ТСН.16.45.

30 гривень і п'ять днів в інфекційній лікарні. Все через те, каже Віра Панова, що не змогли пройти повз ароматний шашлик.

"Ми з дитиною купили один на двох. Пішли додому, поїли, ось, і так вийшло, що це була основна наша їжа", - каже пані Віра.

Вже в лікарні родина познайомились з іншими херсонцями, які також ласували шашликом з цієї ж кулінарії. Протягом 4 днів до медиків звернулося 16 таких людей з однаковими симптомами.

Коли інформацію про масове отруєння передали до Держпродспоживслужби, її працівники прийшли до кулінарії з перевіркою. Однак всередину їх не пустили: ні самих, ні з патрульними. На сторожі встав чоловік власниці кулінарії.

Втретє сюди прийшли вже з ухвалою суду. Власників закладу не було, працівники опір чинити не стали. Лаборанти взяли змиви з продукції і вітрин. А потім пішли у підсобні приміщення та на склад.

ВідеоУ Херсоні 16 людей отруїлися шашликом у лаваші з місцевого супермаркету

"Роздробклення туш відбувається у складському приміщенні, де немає води, немає умов, навіть помити руки", - каже в.о. голови Херсонського міського управління Держпродспоживслужби Марина Малахова.

Через порушення норм та недопуск фахівців для обстеження, у поліції відкрили кримінальне провадження.

Однак юрист власників кулінарії заявив, оскаржуватиме і рішення суду про обшук і саму перевірку. А потерпілі ще мають довести, що отруїлись саме тут.

Працівники закладу здавати аналізи відмовилися, результати перевірки продукції будуть готові за кілька днів. До того часу кулінарія працюватиме у звичайному режимі.

Нагадаємо, що 14 першокласників на Рівненщині потрапили в лікарню з отруєнням. Ще четверо - лікуються вдома. Лікарі виявили в них сальмонельоз. За попередньою інформацією, малеча, яка тільки-но у житті сіла за парти, отруїлася саме у навчальному закладі, тож тамтешній харчоблок тимчасово закрили до з'ясування всіх обставин.

Залиште свій коментар