У Херсоні одразу 15 пар відсвяткували "золоті весілля"

Подружжя пригадали, якими були їхні свята півстоліття тому.

15 подружніх пар одночасно відсвяткували свої золоті весілля в Херсоні. Ювілярів, що прожили разом по півстоліття і більше, вітають традиційно напередодні дня міста, йдеться у ТСН.16:45.

Таких пар у Херсоні значно більше, аніж 15. Проте не всі молодята змогли долучитися до спільного свята.

ВідеоВ Херсоні 15 подружніх пар одночасно відсвяткували свої "золоті весілля"

Біля палацу одружень пари збираються заздалегідь. Без пишних суконь та костюмів. Подолати високі сходи одруженим вже 50 років парам допомагають діти і онуки. Спочатку ювіляри трохи ніяковіють через надмірну увагу працівників і журналістів. Але потім охоче згадують молодість і любов.

"Побачила цього хлопця, дуже полюбила. Він поїхав пошти на год доучуватися. Я його чекала! Навіть в клуб не ходила!" - розповідає ювілярка Любов Онищенко.

Проживши стільки років разом, подружні пари дають поради, як зберегти шлюб.

"Головне - любити людину і поступатися, іноді", - радить Ніна Клецко.

Ювілярів збирають в урочистій залі. На золотому весіллі вони вже не стоять на рушнику, а сидять у колі. Зате як і 50 років тому є обручки, ігристе та танець наречених.

Жіночки, які тут щодня одружують десятки молодят, зізнаються - такі церемонії із такими поважними подружніми парами для них найзворушливіші.

15 золотих пар отримали вітання та подарунки. Із букетами і пакунками - ювіляри роз'їжджаються по домівках. Більшість з них каже - півстоліття тому не робили таких пишних весіль. Але проживають разом довге і щасливе подружнє життя.

Кореспондент ТСН Олена Ваніна

Залиште свій коментар