Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кабміні заявили, що Львів відчистили від сміття

За даними уряду всі контейнерні майданчики міста тепер прибираються у звичному режимі.

Всі перенакопичені твердими побутовими відходами контейнерні майданчики Львова очищені. Про це заявив міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

"За три тижні зі Львова, включаючи поточне прибирання ТПВ, вивезено 13 563 тонн відходів. Як і обіцяв два дні назад, всі перенакопичені твердими побутовими відходами контейнерні майданчики Львова на сьогодні очищені. Всього прибрано 677 перенакопичених майданчиків. Вивіз ТПВ зі Львова увійшов у поточний режим роботи", - повідомив Зубко.

Крім того у місті запровадили зважування відходів перед їхнім подальшим вивезенням, аби чітко контролювати кількість сміття, що везуть на полігоні.

Зубко зазначив, що впоратись з проблемою у стислі терміни вдалось завдяки злагодженим діям Львівської ОДА, голів міст Львівської області, на території яких розташовано сміттєві полігони, комунальних служб та компаній з вивезення відходів, а також ДСНС.

Наступним етапом, за словами віце-прем'єра, має стати якнайшвидше облаштування полігону на Львівщині, а згодом - будівництво сміттєпереробного заводу.

Зазначимо, що у Мережі опублікували відео з новим сміттєзвалищем, яке утворилось на перевантажувальній станції компанії з вивозу сміття "АВЕ Львів". Наразі там накопичилось понад 4000 тон відходів, які звозять із переповнених сміттєвих майданчиків.

Нагадаємо, раніше мер Львова Андрій Садовий звернувся до Кабміну з вимогою оголосити в місті надзвичайну екологічну ситуацію через продовження "сміттєвої блокади". Очільник міста стверджував, що спроби тимчасово вивозити відходи на інші полігони наштовхнулися на "системний та організований опір", а директорам інших сміттєвих полігонів, куди побутові відходи хотіли відвозити тимчасово,  відчули тиск і погрози.

Натомість виконувач обов'язків  міністра охорони здоров'я Уляна Супрун заявила про те, що наразі не бачить офіційних підстав для запровадження надзвичайної екологічної ситуації у Львові, однак визнає високий рівень бактерій.

12 липня Гройсман виділив 50 млн гривень на боротьбу зі львівським сміттям. Питанням утилізації відходів у Львові нині займається обласна державна адміністрація.

Відео Cелфі на фоні львівського сміття – новий тренд

Залиште свій коментар

Вибір редакції