У Кіровограді іменем загиблого героя АТО назвали центральну вулицю

Вулиця в середмісті тепер називатиметься на честь прикордонника Андрія Матвієнка.

У Кіровограді увіковічнили пам'ять загиблого прикордонника Андрія Матвієнка. Фотографія його блакитноокої доньки Саші, якій замість батька вручили нагороду, стала символом болю сирітства і лиха, яке завдала Україні російська агресія. Тепер ім'я добровольця носить одна з кіровоградських вулиць.

Щоб вшанувати пам'ять героя і відкрити меморіальну дошку на вулиці імені загиблого прикордонника на мітинг-реквієм зібралися сотні людей, серед яких були рідні, побратими, друзі, волонетри.

Як йдеться у сюжеті ТСН.19:30, Андрій Матвієнко загинув півтора роки тому. Він вивіз з-під обстрілу 30 своїх поранених співслужбовців. Під час останньої поїздки поблизу пропускного пункту "Успенка" його УАЗ підірвався на керованому фугасі.

"Вивіз і не виїхав... Коли задають питання, як він загинув, я хочу відповісти: "Я хочу розповісти, як він жив". Це людина, з якою було не страшно йти в наряд. Коли така людина рядом, є почуття плеча. Ти не боїшся, що загинеш. Він беріг інших – не зберігся сам", - розповів побратим загиблого бійця Володимир Вдовіченко.

Проводити героя в останню путь пришли тисячі кіровоградців. Одну з нагород загиблого вручили його маленькій доньці Олександрі. Фото дитини, яка стискає у руці батькову нагороду, і стало символом болю, який завдала Україні російська агресія. Товариші не забувають ані про осиротілу родину прикордонника, ані про увіковічнення його пам'яті. Вони домоглися того, щоб ім'я Андрія носила одна з центральних вулиць.

"Вдячна всім, що пам'ятають мого Андрійчика і що вони хочуть цю пам'ять, щоб вона ніколи не згасла. Все роблять для цього. Я всім дякую. А мені, як мамі, що? В мене душа ніколи не перестане боліти. Рана у серці ніколи не перестане кровоточити, поки я буду жити", - ділиться переживаннями мати загиблого Тетяна Матвієнко.

Адресні таблички на будинках вулиці імені Андрія Матвієнка ще не встигли замінити.

Тим часом досі немає ясності з назвою самого міста, яка підлягає зміни через закон про декомунізацію. У січні депутати з Кіровограду попросили Верховну Раду відкласти перейменування на пізніший термін.

ВідеоУ Кіровограді увіковічнили пам'ять про загиблого прикордонника

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: