У Києві нагородили вчителів української мови за кордоном

Викладачі кажуть, що потребують більшої підтримки від держави.

У Києві нагородили найкращих вчителів української мови за кордоном. Це відбулося на черговому Всесвітньому конгресі українців, який цими днями відбувається у столиці, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Трійку в номінації "учитель початкових класів" склали викладачі з Канади, Норвегії та Румунії. "Найкращі учителі загальної середньої школи", виявляється, живуть у Придністров'ї. "У мене є дівчатка, які говорять: ми поїдемо в Україну, будемо вчитися в університеті і станемо перекладачами. Це ж добре – наші дітки повернуться в Україну", - каже переможниця конкурсу Ніна Хаген.

Забрати особисто дипломи та книжкові набори змогли не всі. А ті, хто таки дістався до України, планують вимагати від конгресу та українського уряду розвивати мову за кордоном. Міністр освіти пообіцяла у найближчі кілька років розробити сертифікаційний іспит з української як іноземної. "Наше завдання – збудити інтерес до української мови, щоб вона вивчалася не тільки в межах суботніх шкіл, а щоб вона теж могла вивчатися за кордоном як одна із мов", - наголосила керівник Міносвіти Лілія Гриневич.

У Києві обрали найкращих вчителів української мови за кордоном

Трійка у номінації "учитель початкових класів" - це викладачі з Канади, Норвегії  та Румунії. "Найкращі учителі загальної середньої школи", виявляється, живуть у Придністров'ї. Забрати особисто дипломи та книжкові набори змогли не всі, та ті, хто таки дістався до України, планують вимагати від конгресу та українського уряду розвивати мову за кордоном. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: