У Києві нагородили вчителів української мови за кордоном

Викладачі кажуть, що потребують більшої підтримки від держави.

У Києві нагородили найкращих вчителів української мови за кордоном. Це відбулося на черговому Всесвітньому конгресі українців, який цими днями відбувається у столиці, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Трійку в номінації "учитель початкових класів" склали викладачі з Канади, Норвегії та Румунії. "Найкращі учителі загальної середньої школи", виявляється, живуть у Придністров'ї. "У мене є дівчатка, які говорять: ми поїдемо в Україну, будемо вчитися в університеті і станемо перекладачами. Це ж добре – наші дітки повернуться в Україну", - каже переможниця конкурсу Ніна Хаген.

Забрати особисто дипломи та книжкові набори змогли не всі. А ті, хто таки дістався до України, планують вимагати від конгресу та українського уряду розвивати мову за кордоном. Міністр освіти пообіцяла у найближчі кілька років розробити сертифікаційний іспит з української як іноземної. "Наше завдання – збудити інтерес до української мови, щоб вона вивчалася не тільки в межах суботніх шкіл, а щоб вона теж могла вивчатися за кордоном як одна із мов", - наголосила керівник Міносвіти Лілія Гриневич.

ВідеоУ Києві обрали найкращих вчителів української мови за кордоном

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: