Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві відбулася акція на підтримку протестувальників у Гонконзі

Активісти вигукували гасло "Звільни Гонконг".

У Києві 21 листопада під посольством Китаю відбулася акція солідарності, гасло якої "Звільни Гонконг". Організатори встановили бажаний дрес-код і просили не приходити з комуністичними прапорами.

Як відбулася акція, дивіться у сюжеті ТСН.19:30.

Для цієї акції організатори рекомендували прийти у чорному кольорі, адже гонконзьких протестувальників силовики називають "люди в чорному”. Організатори заходу закликали брати з собою маски і закривати ними обличчя. Активісти підготували плакати з написами "П'ять вимог. Жодною менше". Борімося за Гонконг" та "Вільний Гонконг".

Також на акцію можна було взяти квітку "Бегонію", але також тільки чорного або червоних кольорів. Але найголовніше, чого просили не брати з собою, то це прапорів комуністичного Китаю. Його протестувальники не визнають і кажуть, що підтримувати Гонконг з прапором Китаю - це як боротися за свободу незалежної України з радянським прапором.

Відео У Києві під посольством Китаю відбулась акція солідарності "Звільни Гонконг"

Організатори встановили бажаний дрес-код для акції та просили не приходити з комуністичними прапорами.  

У Києві під посольством Китаю відбулась акція солідарності "Звільни Гонконг"

Акція розпочалася о 18.00 і тривала близько години. Протестувальники хотіли, щоб поліція перекрила рух на частині вулиці Грушевського. Правоохоронці цього не зробили, тому учасники акції перекрили її самостійно. Після цього дійства, більшість людей рушили на Майдан, де до Дня Гідності та Свободи українці вшановували пам’ять полеглих у боротьбі за волю та європейський вибір.

Нагадаємо, протести в Гонконзі не припиняються від червня цього року. Після того, як місцева влада вирішила ухвалити закон про екстрадицію підозрюваних до материкової частини Китаю. Люди розцінили це як зазіхання на свободу, адже таким чином Китай може переслідувати опозиціонерів. 

15 червня глава адміністрації Гонконгу Керрі Лам оголосила, що розгляд законопроєкту про екстрадицію до КНР призупинено на невизначений термін. Однак протести не вщухли - мітингарі вимагають остаточної відмови від цього закону, відставки Керрі Лам та розслідування дій поліції під час демонстрацій.

9 листопада у Гонконгу 22-річний студент помер після падіння з висоти, коли ухилявся від сльозогінного газу поліцейських.

Ввечері 17 листопада у Гонконгу силовики оточили Політехнічний університет. Наступного дня навколо обложеної будівлі розпочалися одні із найбільш жорстоких протистоянь між мітингарями та поліцейськими за кілька місяців протестів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції