Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві вручили волонтерські премії 2019 року

Нагородження вже традиційно відбувається в одну і ту саму дату.

Волонтерську премію року вже вшосте вручали в Києві. Її церемонія відбувається 30 листопада - у день, коли після кривавого розгону студентів на Майдані їм почала надходити перша доброчинна допомога, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Ці люди не з’являються на екранах, але щодня роблять свою благородну роботу – шість років плетуть сітки для фронту, потрібне на зиму біле маскування. "І кожен рік ми думаємо, що от, уже останні білі і більше не буде. І знову, і знову, і знову, на жаль", - каже Олександра Галинська. "Ми не втомилися, ми розуміємо, що це потрібно", - додає Тетяна Фоменко.

Відео Ті, хто діляться душею: у Києві нагородили волонтерів

Ті, хто ділиться душею, добром і своїм вільним часом. Волонтерську премію-2019 уже вшосте вручали сьогодні в Києві. До столиці з усієї України з'їхалася понад сотня номінантів. Головні критерії відбору - це вчинок або щоденна праця, за яку волонтери не отримують гроші.

Ті, хто діляться душею: у Києві нагородили волонтерів

Тетяна Шконда, яку знають як Тетяна Вареник – жінка вже і не знає, скільки вареників наліпила та відправила бійцям. "Рахую відрами", - каже вона. А ще жінка годує безхатченків, і це не лише про їжу – головне показати людям, що не потрібно зневірюватись. "Бувають обставини, люди бувають такі грамотні, читають, там і переймаються цими проблемами, що в нас житті, про Україну ми завжди говорим з ними", - каже волонтерка.

Фотогалерея Бал заради АТО: бійці та волонтери станцювали вальс у колонному залі КМДА (11 фото)

Сказати спасибі волонтерам – це головна місія премії. Людям, які починаючи з 2013 року залишили власні інтереси і пішли на допомогу, саме тому цю відзнаку вручають 30 листопада. "Це день для нас не просто розгону протесту, а день утвердження українського духу", - пояснює координаторка "Євромайдан SOS" Олександра Матвійчук.

Цьогоріч номінантів понад сотню: донори, зоозахисники, ті, хто допомагає фронту і реабілітує поранених. Лауреатів двоє - Катерина Приймак, парамедик "Госпітальєрів", яка рятувала життя бійцям, на вручення прийти не змогла. І Мудрий Тесля - Віталій Андрієць, який заснував майстерню для хлопчиків, що ростуть без батька.

Герой нещодавнього сюжету ТСН не очікував стати лауреатом волонтерської премії – просто два роки тому вирішив поділитись своїми уміннями і теплом. "Це не дуже важко, і насправді це приємно, коли ти робиш чиєсь життя кращим, коли ти допомагаєш", - каже він. Бути волонтером і не соромитись розповідати про це іншим – сама премія і приклад безкорисливих помічників має спонукати людей також робити добрі справи для тих, хто цього потребує.

Кореспондентка ТСН Олена Мацюцька

Залиште свій коментар

Вибір редакції