У Київському зоопарку нікому лікувати тварин

У Київському зоопарку нікому лікувати тварин

Фото: Сегодня

Навколо ветеринарів зоопарку розгорівся скандал, мовляв, вони не працюють, а тільки лікують за гроші котів і собак.

Складні часи для Київського зоопарку все ніяк не доходять кінця. На цей раз зі звіринця звільнилися всі ветеринари, і лікувати тварин просто нікому.

Всьому виною скандал, який нещодавно піднявся навколо ветеринарів зоопарку. Мовляв, замість того, щоб займатися своєю справою, вони за гроші лікують котів і собак.

"Справа в тому, що огляд тварин проходить тричі на день, решту часу ветеринари в основному не зайняті, тому багато киян зверталися до лікарів і ті допомагали. Ця практика велася останні років двадцять. Тварин привозили не тільки пересічні громадяни, але й міністри, дипломати, посли. Цього року піднялася буча, що, мовляв, ветеринари Київського зоопарку нічим не займаються, а лише надають допомогу собакам та котам. Закінчилося тим, що прийом зоопарк не веде, а усі ветеринари звільнилися і тепер нам потрібно шукати нових фахівців", - сказав директор звіринця Олексій Толстоухов.

До речі, саме йому тепер доводиться лікувати і доглядати за хворими звірятами. "Я і директор, і на півставки працюю ветлікарем. У мене відповідна освіта, зараз пишу кандидатську. Але якщо буде екстрена ситуація, наші ветеринари, які працювали тут раніше, обов'язково приїдуть і допоможуть. Зараз же ми терміново шукаємо головного ветлікаря", - зазначив Толстоухов .

Нагадаємо, раніше Олексій Толстоухов заявляв, що тварини в Київському зоопарку масово вмирають, так як більшість з них пережили свій біологічний вік.

Читайте також:

Нова смерть у Київському зоопарку: загинув рідкісний олень

Толстоухов-молодший та його колеги відібрали телевізор у зажуреного горили

У Київському зоопарку журавля під час втечі загризли вовки

У зоопарку дитинча жирафи згодували леву на очах дітей

Повʼязані теми:

Наступна публікація