Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Крим перестали пускати машини з українськими номерами

Власників автотранспорту в анексованому Криму змушують перереєстровувати його в РФ.

Окупаційний режим у Криму заблокував повернення на півострів автомобілів, які мають номерні знаки української реєстрації. Про це повідомив речник Державної прикордонної служби Олег Слободян на власній сторінці в соцмережі Facebook.

"Т.з. правоохоронці країни-окупанта на адмінмежі з ТОТ Криму ввели нові правила. Відтепер на материкову Україну вони не пропускають автомобілі на кримських українських номерах під керуванням громадян України, що зареєстровані в Криму", - розповів прес-секретар.

"Більше того, вони і не дозволяють громадянам України, що зареєстровані в Криму, заїжджати на тимчасово окуповану територію на автомобілях на кримських номерах, мотивуючи це тим, що "у них був час перереєструватися". Така ж ситуація і з автомобілями на кримських номерах під керуванням громадянами України, що зареєстровані в інших регіонах", - повідомив він.

Відео Кримські автовласники масово продають та перереєстровують свої автівки в Україні

Слободян додав, що дії окупантів непослідовні та нелогічні.

"Тут діє якесь вибіркове право, тому що одні автомобілі таки проїжджають на територію Криму, інші - ні, а є й такі водії, яких окупанти змушують оформляти т.з. тимчасовий ввіз, як при перетині кордону", - пояснив представник прикордонної служби.

Як повідомлялося, у Криму до 1 квітня необхідно було змінити автомобільні номери. Російська Федерація пропонує цифри 82 та 92, як коди Криму та Севастополя відповідно. Однак жителі півострова не бажають їздити на автівах з такими цифрами. Через це автовласники почали масово продавати свої машини.

 

Т.з. правоохоронці країни-окупанта на адмінмежі з ТОТ Криму ввели нові правила. Відтепер на материкову Україну вони не п...

Опубліковано Oleh Slobodyan 5 квітня 2016 р.

Залиште свій коментар

Вибір редакції