У Криму пенсіонер здійснив самоспалення через дії окупантів

Чоловік протестував проти знесення його кафе в Ялті.

У Ялті поховали пенсіонера, який підпалив себе на знак протесту проти знесення його кафе. 15 років родина Олександра Стрекаліна орендувала місце на Приморському пляжі, аж поки місто не окупували росіяни, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Після анексії у пляжу з'явився новий власник – московська фірма. Відтак у тамтешніх підприємців почалися проблеми. 2 вересня без рішення суду кафе демонтували кремезні хлопці під прикриттям поліції. На знак протесту 75-річний Олександр Стрекалін облив себе ацетоном та підпалив. Урятувати його лікарям не вдалося.

За словами родичів пенсіонера, той два роки тому радо вітав так зване "приєднання" Криму до Росії. "Получається, великі люди з материка, з Москви, заходять сюди, відбирають. Ми кримські, ми тут жили і живемо, стільки років вкладали душу", - бідкається дружина загиблого Мила Селямієва.

У Криму поховали пенсіонера, який вчинив самоспалення, протестуючи проти місцевої влади

Російський симпатик у Криму відчув на собі російські методи і влаштував самоспалення. У Ялті поховали пенсіонера, який вкоротив собі віку на знак протесту проти знесення його кафе. 15- років родина Олександра Стрекаліна орендувала місце на Приморському пляжі. Після анексії, у пляжу з'явився новий власник – московська фірма. Відтак у тамтешніх підприємців почалися проблеми.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: