У Кропивницькому показували заборонені канали країни-агресора

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Спецслужби РФ використовують свої телеканали в Україні для поширення дезінформації.

СБУ блокувала у Кропивницькому трансляцію заборонених російських каналів.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки.

Як встановили правоохоронці, один із місцевих провайдерів нелегально надавав послуги з ретрансляції восьми телеканалів країни-агресора.

Як зазначається, цей контент входить до переліку іноземних програм, зміст яких не відповідає вимогам вітчизняного законодавства та Європейської конвенції про транскордонне телебачення.

За інформацією СБУ, спецслужби РФ використовують свої телеканали в Україні для поширення дезінформації та провокативних матеріалів, спрямованих на загострення суспільно-політичної ситуації в нашій державі.

Співробітники СБУ повідомили Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення щодо правового регулювання та застосування адміністративно-правових санкцій до порушника ліцензійних умов.

Нагадаємо, у Литві заблокували інтернет-сайти, які транслювали ефіри російських телеканалів. Санкції проти кремлівських рупорів ввели раніше через розпалювання ворожнечі.

ВідеоПарламент вимагає застосувати санкції до власників телеканалів "112 Україна" та NewsOne

Причина - поширення цими ЗМІ дезінформації, ворожої пропаганди та лобіювання інтересів держави-агресора Росії. Із таким проханням парламент звернувся до Ради нацбезпеки і оборони. Постанова була внесена на голосування, бо на сайті ВР під відповідною петицією підписалися більше 25 тисяч громадян. Нардепи, зокрема, рекомендують заблокувати активи телеканалів та анулювати їхні ліцензії.

Парламент вимагає застосувати санкції до власників телеканалів "112 Україна" та NewsOne

Залиште свій коментар

Вибір редакції