Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Миколаєві пологові будинки обігрівають електрообігрівачами

Відсьогодні діти не йдуть до школи на невизначений час

Миколаїв досі без опалення. Тепло не подають ані в школи, ані в дитсадки, ані в лікарні. Школярі віднині сидять вдома, йдеться в ТСН.12.00.

Розпорядження про початок опалювального сезону міський голова підписав. Але в місті і досі холодні батареї. У пологові будинки Миколаєва також не дали тепло. Аби не замерзли породілля та немовлята, палати обігрівають електроприладами, аби утримувати температуру не менше 23 градусів. Проте електромережі не витримують.

Відсьогодні діти не йдуть до школи на невизначений час. У місті за останні три дні знизилася температура на вулиці. В шкільних класах лише плюс 9-14 градусів. Ця температура непридатна для перебування дітей. Тож, міський голова дав розпорядження тимчасово призупинити навчальний процес. Немає опалення і в садочках. Тож, в управлінні освіти просять батьків за можливості залишити дітей вдома.

Попри те, що всі об'єкти у Миколаєві готові прийняти тепло, виявилося: теплопостачальні підприємства міста не можуть його подати. Бо Нафтогаз України досі не визначився з виділенням лімітів газу для Миколаєва. Зараз керівники Миколаївської ТЕЦ та облтеплоенерго у Києві. Поїхали до Нафтогазу України аби таки домовитися про ліміти і підписати угоду. І тільки після цього можна буде розпочати опалювальний сезон у Миколаєві.

Залиште свій коментар

Вибір редакції