Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У міліції відібрали право видавати закордонні паспорти

Тепер цим займатиметься Державна міграційна служба.

Кабінет міністрів передав Державній міграційній службі функції оформлення і видачі закордонних паспортів громадянам України.

Відповідна постанова Кабміну "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету міністрів України" від 23 листопада, розміщена сьогодні на Урядовому порталі.

Зокрема, уряд передав повноваження Державного департаменту у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб по видачі закордонних паспортів громадянам, які постійно проживають в Україні в компетенцію ДМС.

Також, ДМС передано функції Міністерства внутрішніх справ з ведення Державної інформаційної системи реєстраційного обліку фізичних осіб та їх документування.

Нагадаємо, 23 вересня рада ухвалила закон про ведення біометричних паспортів. Як відомо, нові біометричні паспорти, за введення яких нещодавно проголосувала Верховна Рада, можуть обернутися значними неприємностями – із законом. Кожна людина має унікальний ідентифікатор. Він не дозволить сплутати її ні з ким іншим. Біометричні дані – це остання нерозкрита таємниця кожної людини. А відбитки пальців українців після введення біометричних документів найближчим часом можуть опинитися у базах даних міліції. Правозахисники з цього приводу давно занепокоєні.

21 жовтня президент Віктор Янукович ветував закон.

Читайте також:

Янукович завернув закон про біометричні паспорти

Нові документи обійдуться українцям в 1600 гривень

З біометричними паспортами українцям не світить безвізовий режим з ЄС

Закон про біометричні паспорти хочуть скасувати

Залиште свій коментар

Вибір редакції