У МінАПК попередили про кримінальну відповідальність продавців колекції "Массандри"

Чиновники погрожують міжнародними санкціями.

Особи, які незаконно працюють на керівних посадах у Державному концерні "Національне виробничо-аграрне об'єднання "Масандра", нестимуть кримінальну відповідальність за знищення колекції унікальних вин.

Так радник міністра аграрної політики і продовольства України Олександр Лієв прокоментував рішення окупаційної адміністрації "Массандри" про продаж 13 тисяч пляшок колекційних вин, пише "УП" із посиланням на прес-службу МінАПК.

"Попереджаємо співробітників підприємства про кримінальну відповідальність, передбачену за незаконні розпродажі національного надбання України, яким є винна колекція "Масандри". Йдеться, у тому числі, про застосування міжнародних санкцій", - повідомив Лієв.

Він також застеріг можливих покупців вин з колекції "Массандри".

"Попереджаємо всіх, хто збирається брати участь у розпродажі. Подібні дії будуть кваліфіковані відповідно до українського та міжнародного законодавства. Ми впевнені, що поважні міжнародні і російські колекціонери віддають собі звіт в тому, що ризикують потрапити під дії міжнародних санкцій за незаконні економічні дії у анексованому РФ Криму", - сказав радник міністра.

"Україна разом з партнерами з ЄС і США має широкі можливості відслідковувати подібні аукціони і формувати на основі їхніх результатів уточнені санкційні списки", - підкреслив Лієв.

Нагадаємо, що США ввели санкції проти "Массандри", "Яндекс.Денег" та ще 20 російських компаній.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: