Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мінфіні хочуть втричі скоротити штат відомства Насірова

Міністр фінансів навіть запропонував механізм, який дозволить зменшити штат ДФС

Міністр фінансів Олександр Данилюк вважає, що Державна фіскальна служба "споживає забагато ресурсів". Про це він заявив в ефірі "112 каналу".

Так, Данилюк вважає, що у майбутньому, ДФС варто скоротити втричі.

"Служба роздута і споживає сама по собі дуже багато ресурсів, просто потрібно не дивитися на це як даність, а бачити кінцеву модель служби, яка повинна бути в три рази менше, ніж зараз", - сказав він.

При цьому, міністр пояснив, що скоротити штат ДФС можливо в тому випадку, якщо відомство буде використовувати у своїй роботі ризико-орієнтаційні підходи.

"Так, звичайно, вони повинні бути більш високооплачувані, тому вартість (ДФС, - ред.), можливо залишиться на тому ж рівні, але це буде нова служба, яка буде генерувати більше доходів у бюджет",- заявив Данилюк.

Нагадаємо, що податковий комітет Верховної Ради підтримав звіт про роботу голови Державної фіскальної служби Романа Насірова. "За" проголосувала більшість народних депутатів-членів комітету з питань податкової та митної політики. "Проти" висловилися лише чотири парламентарії. Таким чином, рекомендація Кабміну звільнити голову ДФС Романа Насірова не знайшла підтримки членів комітету. Водночас, більшість депутатів-податківців визнали наявність проблем на митниці. А також рекомендували Насірову продовжити реформу структури та усунути виявлені недоліки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції