Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мукачевому викладачі училищ перекрили міжнародну трасу

На трасі утворився затор.

Викладачі мукачівських училищ заблокували трасу Київ-Чоп. Вони вимагають відновити фінансування двох ПТУ.

Як повідомляється у сюжеті ТСН.Ранок, востаннє зарплату педагоги отримали ще у грудні минулого року. З того часу училища не бачили ані стипендій, ані іншого фінансування.

Протестувальники колоною пройшли через усе місто, а потім заблокували трасу у сторону Ужгорода та Сваляви. Люди безперервно ходили пішохідним переходом, що причинило затор.

В обласному бюджеті грошей для училищ немає, тому що фінансування повністю покладено на місцеві громади. При цьому Мукачеве утримувати ПТУ своїм коштом також не може.

У березні минулого року профільний міністр Сергій Квіт заявив про розробку нової концепції розвитку професійно-технічних училищ. Йдеться про "голландську" модель. За ідеєю міністерства, на обласному рівні мали б створити ради, куди б увійшли представники влади, навчальних закладів, місцевого бізнесу та підприємств, яким потрібні робітники конкретних професій. Цей орган мав би право ухвалювати рішення щодо роботи ПТУ в регіоні.

Крім того, Квіт зазначав, що нові навчальні заклади відрізнятимуться від університетів тим, що там будуть навчати професіям.

Відео Викладачі мукачівських ПТУ заблокували трасу Київ-Чоп

Залиште свій коментар

Вибір редакції