У Нацгвардії оприлюднили деталі щодо додаткового призову

До лав нацгвардійців призовуть 1000 строковиків.

Додатково призвані у серпні строковики Нацгвардії охоронятимуть суддів та підсудних.

Про це повідомили у прес-службі НГУ.

"Додатковий відбір близько 1000 кандидатів для проходження строкової служби до лав Національної гвардії України проходить з метою підготовки до виконання функції з охорони органів та установ системи правосуддя", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, наразі ця функція тимчасово покладена на підрозділи Національної гвардії і Національної поліції.

Зокрема, згідно з законом "Про судоустрій і статус суддів" підрозділи повинні підтримувати громадський порядок у суді, припиняти прояви неповаги до суду, а також охороняти приміщення суду, органів та установ системи правосуддя, виконувати функції щодо державного забезпечення особистої безпеки суддів та членів їхніх сімей, працівників суду, гарантувати безпеку учасників судового процесу.

"Набір строковиків відбуватиметься суто в підрозділи, які виконують завдання з конвоювання, екстрадиції й охорони підсудних", - наголосили у НГУ.

Окремо уточнюється, що до виконання завдань у зоні проведення АТО строковики не залучатимуться.

Нагадаємо, відсьогодні, 8 серпня, в Україні стартував призов до Нацгвардії. Згідно з наказом президента, до кінця місяця на строкову військову службу призвуть придатних за станом здоров'я українців від 20 до 27 років, які не мають права на звільнення або відстрочку від призову.

Залиште свій коментар