Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У САП розкрили схему розкрадання 150 млн грн у Міноборони

Зловмисникам загрожує до 12 років позбавлення волі.

У спеціалізованій антикорупційній прокуратурі (САП) розкрили схему розкрадання 150 млн гривень високопосадовцями Міноборони.

Про це на брифінгу розповів глава САП Назар Холодницький.

Гроші розкрадали за допомогою спекуляцій з вартостю палива для міністерства після проведення конкурсу на постачання.

"Було виділено 1 млрд грн на закупівлю 70 тис. тонн палива на потреби Міноборони. У квітні було укладено угоду, за місяць фірма, яка зобов'язалася поставити за цей 1 млрд 70 тис. тонн палива звернулася з пропозицією про перегляд угод, оскільки нібито відбулися коливаня цін на ринку. Вони мотивували це інформаційною довідкою торгівельно-промислової палати однієї з областей. За місяць на підставі розгляду цієї інформації було підписано додаткові угоди і на цю суму, яка вже була фактично сплачена, замість 70 тис. тонн кількість палива було зменшено на 8,5 тис. тонн, що дорівнює 149,34 млн грн", – розповів керівник САП.

Холодницький додав, що на висновок експертизи про відсутність коливань вартості палива чекали понад 5 місяців.

Оскільки злочин особливо тяжкий, зловмисникам загрожує до 12 років позбавлення волі. Обвинувачення проситиме арешт як запобіжний захід.

Нагадаємо, у рамках розслідування про розтрату 149 мільйонів гривень у Міністерстві оборони були затримані генерал-лейтенант Ігор Павловський і директор Департаменту держзакупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони Володимир Гулєвич. Затриманим високопосадовцям оголосили підозру через корупційну схему.

ВідеоДвох високопосадовців Міністерства оборони затримали за підозрою у розтраті 149 мільйонів гривень

Залиште свій коментар

Вибір редакції