У селі Вінницької області чоловіка насмерть змило потоком води

Дата публікації
Перегляди
3418
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У селі Вінницької області чоловіка насмерть змило потоком води

Фото: УНІАН

Селяни кажуть, що це місце дуже небезпечне. Після кожної зливи згори до річки лине потік води.

На Вінниччині через зливу загинув 49-річний чоловік. Він їхав на велосипеді, коли його просто змило потоком води та мулу. Сталось це в селі Круподеринці. Його, за словами місцевих, топить ледь не після кожного дощу. І трагедія сталася тут не вперше. Чому так відбувається – в сюжеті ТСН 19:30.

Дістатися до села Круподеринці бездоріжжям ледь вдається. Це все наслідки потужної зливи, під час якої потоком води, болота і каміння тут змило чоловіка.

"На велосипеді їхав тут, і спершу невелика вода бігла, а потім хвиля линула, його зачепила і туди його знесло в камінці", – розповідає місцева мешканка.

Те, що Анатолія накрило велетенською хвилею і понесло, побачили у вікно сусіди. Відразу викликали медиків і рятувальників. Самі виходити в таку зливу побоялися.

Чоловік буквально захлинувся в намулі, шансів вижити не було, кажуть рятувальники.

Селяни кажуть, що це місце дуже небезпечне. Після кожної зливи згори до річки рине потік води. І це не перша трагедія. Десять років тому на цьому місці втопився чоловік. Вирішити проблему можна: потрібна нова дренажна система, яка поглинатиме потоки дощової води. Стара труба давно замулена.

Люди кажуть, що постійно просять про це сільського голову. Цього разу він лише бульдозером прогорнув багнюку. На більше, каже, грошей нема. Адже потрібно підіймати рівень дороги, а в маленькому селі ніхто цього робити не буде.

"Бракує великих коштів, щоб таку реконструкцію зробити, щоб така маса води пройшла, воно, бачте, стихійно. Просто треба було перечекати ці 30-40 хвилин, поки вода збіжить", – пояснює сільський голова Василь Мельник.

Ще в селі градом та дощем знищена городина. У сільраді кажуть, що постраждалим допоможуть. Але в районі ще чекать на опади. Воду із десятка підтоплених обійсть рятувальники відкачують досі.

Кореспондент ТСН Валерій Кузнєцов

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3418
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація