Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У столиці затримали "шлюбного" афериста

У родини однієї потерпілої він видурив близько 60 тис. доларів США.

У Києві затримали афериста, який видурив у родини однієї потерпілої близько 60 тис. доларів США. Оперативники затримали підозрюваного у шахрайстві - 32-річного уродженця Молдови.

Поліцейські встановили, що аферист ошукав близько десяти жінок та дівчат із Києва та інших областей.

Чоловік на сайті знайомств розмістив оголошення про пошуки дружини - охочих влаштувати особисте життя знаходилося чимало.

"На побачення кавалер приїжджав на елітних позашляховиках, які брав в оренду на кілька днів. Окрім цього, апартаменти для зустрічей винаймав у престижних будинках та називався впливовою людиною. Коли відносини переходили у спільне проживання, шахрай починав ошуковувати або ж саму жінку, або її рідних. Для цього пропонував вирішити серйозні питання за гроші", - повідомив уповноважений карного розшуку київської поліції Олег Токаренко.

До київських правоохоронців за допомогою звернулася жінка, яка стала жертвою шахрая.

"За словами потерпілої, в Інтернеті вона познайомилась із молодим чоловіком, який швидко запропонував більш серйозні стосунки та навіть одруження. Пізніше чоловік увійшов у довіру до її близьких та заволодів їх грошима. Збиток потерпілі оцінили у майже 60 тисяч доларів США", - розповів начальник Головного управління Національної поліції у м. Києві Андрій Крищенко. 

В останньому випадку родичам потерпілої він обіцяв купити італійські меблі і позашляховик, який потім обіцяв зареєструвати. Як тільки чоловік отримав готівку він відразу зник.

Крім того, кілька років тому в Волинській області він також обдурив кілька людей. Дівчатам він пропонував одруження, іншим вирішити проблеми за гроші. Тоді він називав себе високопоставленим чиновником в правоохоронних органах і навіть приїжджав у форменому одязі і навіть з підробленим посвідченням.

Раніше у Києві затримали злочинну групу, яка шахрайством вимагала гроші з іноземців. При цьому аферисти використовували форму поліції. 30-річна киянка знайомилася з іноземцями й призначала їм зустрічі в орендованих квартирах. У визначений час вона давала сигнал своїм спільникам, і ті вдиралися в помешкання в одностроях патрульної поліції Києва. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції