У Вищій раді правосуддя виявили перший випадок коронавірусу

У Вищій раді правосуддя виявили перший випадок коронавірусу

Недугу підхопив один із працівників.

У співробітника Вищої ради правосуддя підтвердили захворювання на новий коронавірус COVID-19. Інфікований переуває на самоізоляції удома.

Про це інформує пресслужба Вищої ради правосуддя.

Як зазначається, імовірних контактних осіб вже встановили і провели їхнє тестування для встановлення точного діагнозу. Також у приміщенні щодня протягом дня працівникам секретаріату вимірюють температуру тіла, обробляють службові й технічні приміщення, проводять дезінфекцію, стежать за дотриманням маскового режиму.

Співробітникам Вищої ради правосуддя рекомендують за наявності найменших ознак захворювання самоізолюватися та одразу повідомити про стан здоров’я відповідну установу охорони здоров’я та свого безпосереднього керівника.

Нагадаємо, раніше коронавірус підтвердили у співробітника Київського апеляційного суду, у зв'язку із чим киян просять, за можливості, утриматися від відвідування. Заяви чи інші звернення до суду можна подати через поштову скриньку, розміщену у холі, за допомогою поштового зв’язку, електронної пошти, факсу тощо.  

Зазначимо, що 8 вересня в Україні зафіксували 2 411 нових випадків COVID-19, а також 57 смертей (усього 2 934) та 940 осіб, які одужали (від початку пандемії — 63 546). Найбільшу кількість випадків коронавірусу за добу зареєстровано у Києві, у Харківській, в Одеській, у Львівській, у Тернопільській, в Івано-Франківській, у Чернівецькій та у Сумській областях.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів