Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дружина Вишинського заявила про "деякі проблеми" зі здоров'ям чоловіка

Що саме турбує керівника "РИА Новости Украины", невідомо.

Дружина головного редактора агентства "РИА Новости Украины" Кирила Вишинського заявила, що її чоловік не може обходитися без медикаментів.

За її словами, у Вишинського є серйозні проблеми зі здоров'ям.

"Я не знаю абсолютно нічого. Більш того, мене дуже хвилює той момент, що у мого чоловіка є деякі проблеми зі здоров'ям. Це досить серйозні проблеми. Людина не може обходитися без медикаментів", - сказала Ірина Вишинська телефоном прокремлівському "Первому каналу".

Нагадаємо, Служба безпеки України 15 травня влаштувала обшуки у київському офісі інформаційного агентства "РИА Новости Украина". Правоохоронці викрили ЗМІ у веденні гібридної інформаційної війни проти України.

Згодом стало відомо, що правоохоронні органи проводять слідчі дії з журналістом агентства Кирилом Вишинським. Його підозрюють у підтримці самопроголошених республік Донбасу і державній зраді.

Вранці, 16 травня, Вишинського етапували до Херсона. Там йому оберуть запобіжний захід.

ВідеоЗапобіжний захід керівнику "РИА Новости" Кирилу Вишинському обиратимуть у Херсоні

Бо саме там знаходиться прокуратура автономної республіки Крим. За даними адвоката Вишинського, підзахисного вже етапують з Києва до Херсона. Нагадаємо, напередодні в офісі "РИА Новості" у Києві правоохоронці провели обшуки. Керівника пропагандистського ЗМІ затримали.

Запобіжний захід керівнику "РИА Новости" Кирилу Вишинському обиратимуть у Херсоні

Залиште свій коментар

Вибір редакції