Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Учням починають повертати гроші за скасоване пробне ЗНО

Учням починають повертати гроші за скасоване пробне ЗНО

Зареєстрованим для участі в пробному ЗНО потрібно мати будь-яку картку в "ПриватБанку".

Від 1 липня Міністерство освіти разом з "ПриватБанком" починає повертати гроші, які вносилися за оплату участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні.

Про це повідомили у пресслужбі банку.

Там кажуть, аби швидко отримати кошти, зареєстрованим для участі в пробному ЗНО потрібно мати будь-яку картку в "ПриватБанку". Зазначається, що кошти виплачуватимуть саме тій людині, яка була зареєстрована для участі в пробному ЗНО, а не його батькам чи іншим особам.

"Саме тому банк звертається до одержувачів виплат з проханням перевірити, щоб контактний телефон, який було вказано як основний при реєстрації на тестування, збігався з тим номером телефону, до якого прив'язана карта "ПриватБанку". Змінити основний номер телефону на прив'язаний до картки можна в сервісі визначення результатів на сайті Українського центру оцінювання якості освіти", - йдеться в повідомленні.

У разі відсутності в учасника пробного ЗНО картки "ПриватБанку»"її можна безкоштовно оформити в будь-якому відділенні банку, а клієнти банку також можуть відкрити віртуальну карту в "Приват24".

Неповнолітні учасники пробного ЗНО також зможуть без проблем отримати картки "ПриватБанку".

Нагадаємо, через пандемію коронавірусу пробне ЗНО-2020 проводили в онлайн-режимі. Фахівці Українського центру оцінювання якості освіти з питань встановили, що мінімальний пороговий бал на пробному ЗНО з математики, а максимальний – з історії України.

Відео ЗНО 2020: як триває підготовка і що необхідно знати учасникам тестування

Найчисельніше тестування. Сьогодні ЗНО з української мови та літератури. Перевірити свої знання зареєструвалися майже 370 тисяч осіб. Стільки охочих ще не було за всю історію ЗНО! Як триває підготовка і що необхідно знати учасникам тестування – нам вже готовий розповісти наш кореспондент Петро Кузик.

ЗНО 2020: як триває підготовка і що необхідно знати учасникам тестування

Залиште свій коментар

Вибір редакції