Укорінення Китаю в Україні. Ющенко відкрив спільноту для інтеграції китайців

"Китайську діаспору в Україні" запустили й для поглиблення українсько-китайських відносин.

Цього тижня в Українському домі, що в столиці, вперше за останні роки відбулася церемонія відкриття офіційної китайської організації в Україні.

На відкриття "Китайської діаспори в Україні" завітав, зокрема, третій президент України Віктор Ющенко, повідомляє Голос України.

"Це — перша за останні роки китайська організація, яка офіційно зареєстрована Міністерством юстиції України", — зазгачив Надзвичайний та Повноважний Посол КНР в Україні Ду Вей.

Дипломат також додав, що Ющенка запросили стати радником організації.

"Зверну вашу увагу на те, що на посаду радника організації був запрошений український політичний діяч, Президент України у 2005—2010 роках — пан Віктор Ющенко, що забезпечує авторитет та законність товариства", — сказав Ду Вей. 

Головою організації став Лі Сян.

Додамо, що об'єднання створили для поглиблення співпраці між Україною та Китаєм. Так, основними галузями для співробітництва мають стати: охорона здоров'я, культура і мистецтво, освіта і наука, міжнародна торгівля й інформаційні технології.

Крім того, спільнота має на меті підтримку китайського населення в Україні.

ВідеоЮщенку запропонували стати радником "Китайської діаспори в Україні"

Нагадаємо, Китай пропонує України створити спільну зону вільної торгівлі. Також називає Україну дуже важливою в інфраструктурному проекті "Шовковий шлях", що об'єднує понад 60 країн світу та сполучає торговельними зв'язками Китай із Європою.

ВідеоКитайський бізнес дасть гроші на освіту українських дітей із особливими потребами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: