Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна пропустила через своє небо російський літак, попри заборону

Це підтвердили в Украерорусі.

Boeing-738 російської авіакомпанії "Глобус" 7 серпня пролетів над Україною, попри заборону на появу літаків РФ в українському небі. Факт підтвердили в установі, що керує повітряним рухом у державі.

7 серпня 2019 року, пілот повітряного судна російської авіакомпанії «Глобус» Boeing-738 REG –VQBMG, виконуючи рейс...

Опубліковано Украерорух/UkSATSE Четвер, 8 серпня 2019 р.

Як зазначається в повідомлення Украероруху, пілот рейсу GLP636 із італійського міста Барі до Москви запросив дозвіл на проліт з огляду на грозу, котра в цей момент вирувала над Білоруссю та Польщею. "Ми діяли в рамках міжнародних стандартів і рекомендованої практики ІСАО та рішення Ради з безпеки польотів ДАСУ задля безпеки повітряного руху та уникнення аварійної ситуації під час польоту. Для Украероруху, як для національного провайдера аеронавігаційного обслуговування, безпека польотів повітряних суден у повітряному просторі України залишається в пріоритеті", - зауважив директор установи Олександр Доценко.

Також Украерорух оприлюднив супутникове зображення грозової хмарності над Україною, Польщею та Білоруссю станом на момент запиту пілота про можливість пролетіти над територією держави. Boeing зайшов в український повітряний простір о 15:07UTC через навігаційну точку LADOB на ешелоні FL370 та вийшов о 15:33UTC через навігаційну точку AMIRI на ешелоні FL370, повідомили в установі.

Нагадаємо, 25 листопада 2015 року Україна ухвалила рішення про заборону на всі транзитні прольоти для всіх російських авіакомпаній.

Через заборону транзиту російським літакам над територією України втрати держпідприємства з обслуговування повітряного руху України ("Украерорух") можуть скласти до 25-30 млн євро на рік.

 Із 25 жовтня 2015 року Україна та Росія ввели санкції та заборонили одна одній здійснювати рейси в свої країни. Україна ввела санкції проти 29 авіакомпаній (27 російських і дві "віджаті" Росією в Криму), зокрема, через те, що вони здійснюють польоти до окупованого Криму, а також у разі, якщо вони везуть товари військового призначення, подвійного призначення або російських військових. Москва ввела дзеркальні санкції, але не пояснила причину. Тоді Київ узагалі заборонив усім російським авіакомпаніям літати до України.

Відео"Украерорух" дозволив польоти над Балаклією

Залиште свій коментар

Вибір редакції