Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна провела успішні випробовування крилатої ракети "Нептун"

Снаряд пролетів кілька сотень кілометрів із потрібною траєкторією.

Крилата ракета Р-360 комплексу РК-360МЦ "Нептун" успішно пройшла випробування. Про це повідомив Defense Express із посиланням на генерального конструктора ДККБ "ЛУЧ" Олега Коростельова.

Ракета для комплексу Нептун_02

"Ми вперше пролетіли понад 250 км по заданому маршруту та висотах. Тобто можемо сказати, що сьогодні була завершена розробка літального апарату з заданими характеристиками", - пояснив Коростельов. Він уточнив, що наступним етапом стане випробування бойових характеристик ракети.

Ракета Р-360 має вагу 870 кг, масу бойової частини150 кг, дальність пуску до 280 км, швидкість біля 900 км/год, а висота польоту над гребенем хвиль - від 3 до 10 м. Комплекс "Нептун" забезпечує одночасний пуск до 24 ракет, тобто повний залп 6 пускових установок, з інтервалом пусків у залпі від 3 до 5 сек. Комплекс може знаходитись на відстані до 25 км від берегової лінії, а необхідний для його розгортання час становить не більше 15 хвилин. 

Як повідомлялося, у червні та серпні українські військові вдало випробували нові ракети вітчизняної розробки "Нептун" та "Вільха".

Залиште свій коментар

Вибір редакції